Всесвітньо відома косметична марка «Кристина» вже більше 30 років популярна в багатьох країнах світу. Продукція ізраїльського бренду не має аналогів і створюється на основі традиційних рецептів з використанням сучасних технологій. Її застосовують в кращих салонах краси і для домашнього догляду, з незмінно відмінним результатом і безпекою кожної процедури.

Компанія Christina: історія і досягнення

Створена професійним косметологом Христиною М. Зехаві, торгова марка спочатку була невеликим сімейним підприємством. Її метою стало постійне поліпшення якості косметичних засобів для лікування, відновлення і омолодження шкіри. Сьогодні ізраїльська косметика Кристина відома по всьому світу. Ця продукція випускається на власному заводі компанії, з науково-дослідницькою лабораторією та відділом контролю, які перевіряють косметику на відповідність нормам, підтвердженим міжнародними сертифікатами.

Лінійка косметичних засобів з інноваційним складом

Косметика Christina, купити яку можна за привабливими цінами, викликає все більший інтерес завдяки величезному асортименту і використанню оригінальної рецептури. Кожен продукт, що перевіряється в особистій практиці Христиною М. Зехаві, має незаперечні переваги:

-спеціально розроблену формулу, над якою працюють професіонали зі -світовим ім'ям;

-суворе дотримання дозування кожного компонента;

-склад, що включає рослинні, мінеральні речовини і новітні добавки, що доповнюють дію один одного;

-багаторазове тестування, яке проводиться до випуску продукції на ринок;

-жорсткий багаторівневий контроль якості.

Підсумком роботи фахівців компанії стало 309 найменувань косметичних препаратів, що випускаються на новітньому обладнанні в кількості 20 тисяч одиниць в день.

Професійна косметика Christina: колекція популярної продукції

Щоб забезпечити високу ефективність косметичних препаратів і спростити вибір засобів для особистої косметички або салону краси, торгова марка випускає продукти, умовно розділені на серії з різним впливом. Це величезний каталог, що включає:

-засоби з лікувальним складом для боротьби з акне, куперозом, висипом, жирністю;

-препарати для усунення постакне і рубців;

-косметику для освітлення і усунення гіперпігментації;

-омолоджуючі продукти для салонного і домашнього догляду;

-серію зволожуючої косметики, що відновлює здоровий баланс шкіри;

-очищуючі і живильні склади.

Величезну популярність завоювала професійна косметика для обличчя Кристина, створена на основі одного основного компонента. Наприклад, Rose de Mer на основі коралів Червоного моря або Chateau de Beaute з екстрактом виноградних кісточок. У ці лінії, як і в інші засоби для догляду за шкірою, входять і інші незамінні складові: сік алое, витяжка із зеленого чаю, екстракти лікарських трав і водоростей. Високу цінність надають косметиці і природні олії: миртова, оливкова, обліпихова, ши.

Краща косметика за доступною вартості

Отримавши численні позитивні відгуки, лінійка брендової продукції Кристина сьогодні доступна для покупки онлайн в Києві і будь-якому з міст України. Вибрати будь-яку кількість товару можна в каталозі інтернет-магазину, де представлені засоби для домашнього та салонного догляду. Купити косметику Christina — подбати про свою красу, молодість і здоров'я.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram