Монтаж спліт-систем: важливі моменти

14:40, 25 липня 2017
Вікно
71 0

Те, наскільки довго буде працювати і повноцінно справлятися зі своїми функціями кондиціонер, на 80% залежить від кваліфікованого монтажу. Професійна установка — гарантія тривалої та безвідмовної служби спліт-системи. Ця справа непроста і вимагає певних знань, умінь, обладнання. Тому варто ретельно підбирати виконавців.

Професійний підхід

Інтернет-магазин «ТехноПрестиж» пропонує комплексне вирішення проблеми кондиціонування. Фахівці допоможуть підібрати оптимальну спліт-систему з урахуванням особливостей приміщення і побажань замовника, доставлять і встановлять її. Це дуже зручно, дозволяє економити час і гроші. Монтаж кондиціонерів від «ТехноПрестиж» — це ще й вигідно, оскільки ціна нижча за середню в Києві. У разі будь-яких несправностей ви завжди будете знати куди звернутися: адже за всю процедуру відповідає тільки одна компанія.

Співробітники компанії готові взятися за найскладніші і неординарні завдання і успішно вирішити їх. Кожне приміщення має свої особливості, тому стандартний підхід не дозволить домогтися оптимальних результатів. Досвідчений майстер вже на місці визначить кращий варіант положення комунікацій і кондиціонера, за необхідності підбере технічне рішення.

Тонкощі процесу

Правильна установка кондиціонера є запорукою повноцінного функціонування протягом усього гарантійного періоду і по його закінченні. Монтаж може проводитися декількома способами:

  • стандартний;
  • нестандартний;
  • у два етапи;

Давайте докладніше розглянемо кожен з них.

Стандартний метод — найпростіший і займає близько 4-5 годин. Він може застосовуватися при дотриманні таких умов:

  • стіна має товщину до 80 см;
  • міжблочні комунікації за довжиною менше 3 метрів;
  • злив конденсату проводиться крізь трубку через отвір у стіні.

Нестандартний монтаж кондиціонера може бути обумовлений технічними особливостями приміщення або особливими побажаннями замовника. Наприклад, захотілося розташувати зовнішній блок під вікном або в іншому місці. Це призводить до додаткових труднощів, тому вимагає більше часу і зусиль, а отже, і вартість буде вищою.

Монтаж кондиціонера в два етапи виконується, коли в приміщенні ведуться ремонтні роботи. Тоді спочатку встановлюється зовнішній блок, прокладаються комунікації, дренажна система, силовий кабель, а після закінчення ремонту закріплюється внутрішня частина кондиціонера і обладнання запускається в експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter