Мережа магазинів мойо юа розкриває секрети вигідних покупок. Ми поділимося інформацією про те, що потрібно знати, щоб економити!

Секрет перший: плануйте покупки

Незаплановані придбання обходяться дорожче за все. Спонтанні покупки, на думку експертів, визнані витратними з безлічі причин. Наприклад, клієнт не встигає детально вивчити особливості техніки, купуючи товар з непотрібними функціями. Можливо й інше: недостатньо розібравшись у питанні, покупець зупиняє вибір на моделі, яка не здатна повною мірою задовольнити його потреби. І те, й інше провокує зайві витрати. У першому випадку ви платите за можливості, якими не користуєтеся. У другому — змушені знову повертатися до придбання більш функціональної моделі. У нас же, в MOYO.UA, все інакше: запланувавши покупку, споживачі отримують можливість відстежувати знижки та акції, які часто влаштовує мережу магазинів MOYO. Компанія намагається подарувати клієнтам можливість купувати необхідні товари з максимальною вигодою, а досвідчені оператори готові відповісти на будь-які ваші питання в будь-який час доби незалежно від вихідних та святкових днів.

Секрет другий: економте з «Trade-in»

Компанія пропонує економити, обмінюючи старі моделі техніки на нові. Це чудове рішення для тих, хто хоче користуватися перевагами інноваційних технологій і при цьому — не здавати в утиль працюючі моделі. Приносьте планшети, ноутбуки, смартфони, системні і дзеркальні камери в будь-який з магазинів мережі, незалежно від того, де ви їх купували, і виберіть собі нову модель. Всього за півгодини ми оцінимо вартість вашої апаратури і надамо відповідну знижку-сертифікат на покупку нового виробу.

Секрет третій: економте на вартості доставки

Мережа магазинів MOYO пропонує вигідні умови доставки, завдяки чому вам не доведеться оплачувати вартість транспортування габаритних вантажів. При наявності товару вже через 20 хвилин після оформлення замовлення ви можете забрати його в найближчій роздрібній точці компанії.

Секрет четвертий: користуйтеся перевагами програми лояльності

Компанія MOYO розробила спеціально для своїх клієнтів програму лояльності «MOYO Club». Отримуйте щомісячні знижки-купони на певні товари до 50%, що зробить нове придбання ще більш вигідним. Щоб бути учасником програми, немає необхідності робити першу покупку: просто потрібно заповнити анкету в будь-якому роздрібному магазині. Не потрібно навіть зберігати пластикову карту, адже ідентифікація здійснюється за номером телефону.

Хочете купувати товари з вигодою? Скористайтеся пропозиціями компанії MOYO!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram