Будівництво будинків з СИП-панелей: вигоди і перспективи

17:37, 20 липня 2017
Вікно
278 0

Енергоефективність, економність, надійність, швидкість зведення — не повний список переваг каркасного будівництва. Детальніше про канадську технологію розповіли експерти компанії «Сервус».

Канадська технологія будівництва каркасних будинків в Україні стає популярнішою з кожним роком. Швидкомонтовані будівлі користуються великим попитом у приватному секторі, залучаючи замовників відносною бюджетністю та високими показниками енергоефективності. У сфері бізнесу цим напрямком зацікавлені сьогодні не менше. Підприємці гідно оцінили швидкість складання конструкцій домокомплектов і відзначають швидку окупність проектів завдяки цій особливості.

Будинки з SIP-панелей можна зустріти сьогодні всюди: бази відпочинку, готелі, кафе і ресторани, магазини, лазні, адміністративні будівлі. Сьогодні існує величезна кількість типових проектів різного призначення на будь-який смак і бюджет. А можливість розробити власний проект з урахуванням всіх побажань клієнта, робить перспективу будівництва ще більш привабливою.

Щоб дізнатися, чим так зацікавила канадська технологія українського замовника, ми звернулися до будівельної компанії «Сервус». Фахівці компанії зазначили, що за останні кілька років ринок канадських технологій будівництва зростає стрімкими темпами. І кількість заявок на прорахунок проекту, які оформляють клієнти на сайті компанії servus.mk.ua, продовжує зростати. З чим це пов'язано?

По-перше, канадські будинки — це швидкобудовані споруди. Здати будинок за кілька тижнів, виявляється, цілком можливо. Будівництво може зайняти 2-4 місяці. Це безумовна перевага як для комерційного, так і для приватного сектора.

По-друге, незважаючи на високу швидкість збірки конструкцій, канадські будинки — міцні, надійні та довговічні будівлі. Вони готові прослужити більше 100 років! SIP-панель здатна витримати навантаження у 1600 кг. Відрізняють її й високі показники пожаростійкості. Крім того, вона абсолютно не приваблива для гризунів.

По-третє, канадські будинки мають неймовірні показники енергоефективності. Завдяки особливостям будови плит і якості теплоізоляції вони здатні швидко нагріватися і дуже повільно вистигати при вимкненій системі опалення. Це значно скорочує витрати на комунальні платежі. У них відсутні протяги і холодні плями. Тому мінімальні втрати тепла господарям такого котеджу гарантовані. Крім того, в такому будинку комфортно не тільки взимку, але і влітку. За це їх часто називають розумними будівлями.

Нарешті, приваблюють українців і ціни на канадські будинки. Якщо порівнювати підсумкові кошториси будівництва за традиційною технологією з цегли і каркасників за канадською технологією, в останньому випадку вигода буде очевидна. Щоб переконатися в цьому, достатньо залишити заявку на сайті будівельної компанії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter