Connect Ukraine Festival / Фестиваль Конект Юкрейн

14:28, 20 липня 2017
Вікно
240 0

28 – 30 липня 2017

Арт – завод Платформа

Київ, Україна

Більш захопливим за створення є тільки процес спільного створення.

28-30 липня в Києві, на Арт-заводі Платформа зберуться понад 2000 соціальних підприємців, винахідників, бізнесменів, теоретиків, технологів та представників корпоративного сектору з України та всього світу, де розроблятимуть прототипи та спільно створюватимуть проекти, які визначатимуть майбутнє України.

Фестиваль Connect Ukraine - це місце зустрічі творців та інвесторів, ідей та можливостей, своєрідний бізнес-інкубатор та ринок ідей, що демонструє найкраще, з того що може запропонувати українська креативна індустрія. Місія проекту - стимулювати інновації та творчість в Україні, посилити креативний сектор національної економіки, переоцінити недооцінені творчі активи та зробити її привабливими для внутрішніх та міжнародних інвестицій. Головне завдання фестивалю: реалізація ідей у проекти, та їх подальша підтримка та розвиток. Учасники вивчатимуть як створювати та розробляти прототипи, які будуть перевірені та реалізовані у реальному світі.

Формат фестивалю - це денні конференції та майстер-класи, вечірні розваги та спілкування. Програма дня складається на 50% з виступів, що надихають, подібних до TED, та на 50% з майстер класів та лекцій з більш ніж 60 міжнародних і українських експертів з високим рівнем кваліфікації з питань ІТ, творчих послуг, мистецтва, моди та освіти, виробництва та інших галузей, визначених найбільшим потенціалом в області економічного зростання. Серед вечірніх заходів: концерти та театралізовані виступи, що будуть відкриті для широкого кола людей.

Серед всесвітньо відомих міжнародних спікерів фестивалю Connect Ukraine, такі професіонали як:

  • Тоні Лейн Кассерлі (США) - експерт з біткоїн і блокчейн, співзасновник BitNation;
  • Девід Пасс'як (США) - гуру спільного створення, автор революційної "Empower and Disrupt".
  • Руммен Чоудхурі (США) - доктор технічних наук, старший менеджер, аварійний штучний інтелект та технічний нагляд, Accel.AI.
  • Дуг Бернетт (США) - Асоційований креативний директор Leo Burnett Нью-Йорк
  • Майкл Engström - генеральний директор та видавництво TilliT Happy Newspaper. Челсі Рустрюм (США) - Експерт з питань експертизи, автор "Це спільне життя".
  • Кейсі Фентон (США) - Засновник Couchsurfing.

Серед українських спікерів, такі відомі професіонали, як:

  • Наталя Попович – засновник DiscoverUkraine.ua
  • Дмитро Борисов - власник і виконавчий директор ресторанів Борисова та інші

Фестиваль організовується міжнародною командою професіоналів, які мають непохитну віру у майбутнє України, та працюють у таких сферах, як соціальне підприємництво, бізнес освіта, менеджмент подій, медіа, дизайн, музика, ІТ та інвестиції.

Головний партнер заходу - АТ «Райффайзен Банк Аваль», який має широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг що надаються більш ніж 2,5 млн клієнтам через загальнонаціональну мережу, до якої входять майже 500 відділень по всій Україні. В рамках заходу відбудеться ряд панельних дискусій на тему Майбутнього банківського сектору, а також систем Блокчейн та Біткоін. Фахівці банківського напряму також проведуть навчання з фінансової освіти для підлітків, що відвідають фестиваль.

Квитки на захід можна придбати на місці або через сайт фестивалю вже сьогодні

Веб-сайт www.connectukraine.com

FB: https://www.facebook.com/connectukrainefest/

Прес-Конференція відбудеться

Вівторок 25 Липня, в Кризовому Медіа Центрі о 13.00 (Хрещатик 2)

Контакти організаторів:

Аліса Голощапова

+38 096 700 86 77

Контакти для медіа:

Наталія Гривняк

+380503310124

Реєстрація медіа на фестиваль:

https://goo.gl/forms/N6mY86zLMy42ysAC2 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter