Компанія CBRE в Україні завершила угоду з оренди складського приміщення в логістичному центрі RLC

15:50, 19 липня 2017
Вікно
140 0

Компанія Business Group - це логістичний оператор, який спеціалізується на обслуговуванні таких продуктових ритейлерів, як Novus, АТБ-Маркет, Metro Cash & Carry, Концерн Хлібпром.

false

CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, повідомляє про підписання угоди з оренди понад 4500 кв. м складських приміщень в мультитемпературному логістичному центрі RLC. Орендарем складських площ стала компанія Business Group, одна з найбільших компаній на українському ринку логістики. В рамках угоди, компанія CBRE представляла інтереси власника логістичного центру RLC.

Компанія Business Group -  логістичний оператор, який спеціалізується на обслуговуванні продуктових рітейлерів, зокрема  Novus, АТБ-Маркет, Metro Cash & Carry, Концерн Хлібпром. Компанія вже займає складські приміщення в декількох складських об’єктах в Київській області і дана угода була обумовлена  потребою  розширення площі в сучасному складському комплексі, що відповідає високим стандартам своїх клієнтів.    

Мультитемпературний логістичний комплекс RLC - це складський комплекс класу А, побудований із застосуванням передових європейських технологій та є одним із кращих складських комплексів на ринку. Комплекс розташований у  Броварському районі на схід від Києва в безпосередній близькості до траси міжнародного значення E95. Загальна площа комплексу становить 63 000 кв. м. Логістичний центр займає лідируючі позиції в наданні сучасних складських площ для товарів, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання.

Наталія Сокирко, Керівник департаменту складської та логістичної нерухомості CBRE Ukraine, прокоментувала:

«Сьогодні на ринку складської нерухомості  спостерігається поступове підвищення попиту на складські площі та зменшення пропозиції складських приміщень на фоні поступового відновлення економіки в першому півріччі 2017року. Дана угода з Business Group – це визначна транзакція, яка демонструє зростання орендної активності в складському секторі. Важливо, що нам вдалося підписати договір оренди в мультитемпературному логістичному комплексі RLС на взаємовигідних для обох сторін умовах, адже це служить початком довгострокових партнерських взаємин».

Про компанію CBRE:

CBRE є найбільшою в світі консалтинговою компанією у сфері нерухомості (за підсумками 2016 року) і входить до списку 500 найбільших компаній світу згідно рейтингу  Fortune 500. Сьогодні CBRE - це світовий лідер в області комерційної нерухомості, що має більше 450 офісів в світі і штат співробітників близько 75 000 чоловік (не враховуючи  афілійовані компанії). Акції компанії CBRE Group Inc., штаб-квартира якої знаходиться в Лос-Анджелесі (США), торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії. Штат співробітників CBRE в Україні налічує близько 270 фахівців, включаючи персонал на об'єктах нерухомості, переданих компанії в управління та експлуатацію. CBRE в Україні надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості, серед яких: агентські послуги, ринки капіталу, управління та експлуатація об’єктів комерційної нерухомості, оцінка та консалтинг, управління проектами та технічний консалтинг, управління інфраструктурою об’єктів нерухомості. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, відвідавши наші сайти: www.cbre.ua і www.kievoffice.com.ua.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter