5 способів не забути англійську за літо

10:49, 10 липня 2017
Вікно
101 0

Найбільше зі шкільних років дітям запам'ятовуються літні канікули. Як же організувати канікули так, щоб дитина добре відпочила і не забула англійську?

1. Розмовний клуб.Тут дітям пропонуються цікаві теми для спілкування, ігри й розповіді. Дитина вчиться спілкуватися, знайомитися, заводити друзів, і все це — англійською. Один з дитячих клубів, які працюють влітку в Києві — Kids Conversation Club у The Language Village. Зустрічі проходять по суботах, і на них присутні носії мови. Це дозволяє дітям не лише практикувати розмову, але й переймати правильну вимову.

2. Денний табір. Якщо до поїздки на море ще довго і вам не хочеться залишати дитину влітку саму, влаштуйте її у денний табір, наприклад, в Holidays with Easy Way, Study.ua або DEC Camp. Крім щоденних занять англійською з носіями мови з упором на розмовну практику до програми входять майстер-класи, ігри, змагання, вікторини та виїзні екскурсії. Зміна триває 5-12 днів, групи по 10-15 осіб формуються з урахуванням рівня знань англійської.

3. Ігри. Щоб практикувати англійську і при цьому чудово провести час, підійдуть гри «20 question» і «Who am I?». Правила першої гри: один гравець загадує об'єкт (тварина, мультяшний персонаж або реальна людина), а інші гравці повинні задати 20 питань, щоб відгадати його. Правила другої гри: один гравець загадує об'єкт і описує його іншим учасникам 3-5 реченнями. Вони повинні вгадати, що саме загадано. Звичайно ж, усе це англійською. Такі ігри, по-перше, збільшують словниковий запас, а по-друге, вчать правильно складати питання. І чим більше учасників — тим веселіше!

4. Літній табір на морі. Сьогодні таких таборів в Україні декілька. Наприклад, Magic Camp у Коблево або літній табір в Грибівка з Інтерлінгва (готель «Чорне море Бугаз»). Зміни тривають 10-14 днів, за які дитина встигає і поплавати в морі, і попрактикуватися в англійській, і побувати на екскурсіях. І все це під наглядом професійних англомовних вожатих, які не тільки забезпечують спілкування англійською, а й влаштовують для маленьких відпочивальників пізнавальну й активну програму дозвілля.

5. Уроки з учителем по скайпу. Цей спосіб ідеально впишеться в канікули на дачній ділянці або у відпустці на морському узбережжі з батьками. Потрібно лише знайти хорошого вчителя, який викладає англійську по скайпу в ігровій формі, захоплюючій для дитини. Шукайте таких фахівців на платформі Preply: серед 23 напрямків є англійська для малюків і для дітей. Почитайте відгуки про тьютора і зверніть увагу на їх рейтинг. Ну а остаточну думку складете після першого уроку. Якщо репетитор вам не підійде, зможете зробити безкоштовну заміну.

Керуючись нашими рекомендаціями, ви допоможете дитині не забути англійську за період літніх канікул і навіть значно поліпшити розмовні навички. І все це — із задоволенням і дуже весело!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter