За допомогою безкоштовного мобільного додатку «ServeMe – Get Served» та спеціальних QR-кодів, розміщених у магазині, покупці можуть швидко знайти необхідну інформацію про товар, викликати продавця, отримати професійну консультацію та оцінити якість обслуговування.

Технологія ServeMe, яка наразі не має аналогів на українському ринку, спрямована  на полегшення процесу здійснення покупок у магазині та покращення взаємодії рітейлера та покупця.

«Високий рівень обслуговування клієнтів та якість товарів є першочерговим завданням нашої компанії. Ми прагнемо подарувати нашим клієнтам унікальний досвід закупівель в METRO, пропонуючи їм оновлений асортимент, привабливі ціни, зручне планування торгової площі та інноваційні послуги. Ми впевнені, що за допомогою технології «ServeMe», наші клієнти зможуть отримати ще більше підтримки з боку команди торговельних центрів METRO та зробити процес покупок більш приємним», - коментує Юлія Пилипенко, Директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Уявіть собі світ, у якому, де б ви не були, на вас чекає винятковий сервіс та можливість отримати те, що вам потрібно, натиснувши одну кнопку. Це світ, якого всі прагнуть, а ми його створюємо»  - Іван Єременко, CEO ServeMe Technologies OÜ.

За результатами пілоту, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» прийме рішення про подальше впровадження проекту в решті ТЦ METRO в Україні.

Інформаційна довідка:

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) склав 420 млн. євро.

METRO Cash & Carry представлена у 25 країнах понад 750 центрами оптової торгівлі. Налічуючи понад 100 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 29 млрд. євро у 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) METRO Cash & Carry входить до складу METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company.

METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. До торговельних підрозділів METRO GROUP W&FS Co. входять  METRO Cash & Carry, Real, та інші асоційовані компанії. METRO GROUP W&FS Co. працює у 35 країнах світу, надаючи робочі місця понад 140 тис. людей. У 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) обсяг продажів компанії METRO GROUP W&FS Co. склав 37 млрд. євро. Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів

-------------------------

ServeMe Technologies OÜ - Естонська компанія-стартап, що поліпшує комунікацію між персоналом та клієнтами у сфері надання послуг та підвищує рівень задоволеності клієнтів. Заснований у 2017 році,  ServeMe вийшов на європейський ринок у Німеччині з рішенням для надання послуг в готельній сфері. Наразі ServeMe реалізує інтеграцію платформи у сфері рітейлу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram