false

Сьогодні, 30 червня в Біляївському районі Одеської області стартувало будівництво нової школи.

Як заявив перший заступник голови Одеської обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Олег Радковський, старт будівництва нової школи - це результат плідної та командної роботи громади, депутатів місцевих рад та обласної ради.

З обласного та районного бюджетів виділено майже 10 мільйонів гривень на початкові роботи, загальна ж сума витрат на будівництво школи становить близько 84 мільйонів гривень.

Олег Радковський запевнив, що фракція «Батьківщина» зробить все можливе, щоб кошти були виділені в повному обсязі, і школа була по-справжньому сучасною.

Відкрити двері нового навчального закладу для першокласників планують вже через три роки.

«Сьогодні ми даємо старт будівництва нової та сучасної школи, яка вкрай важлива для жителів усього регіону. Підтримка та розвиток освіти є для нас одним з пріоритетних завдань, оскільки впровадження інноваційних технологій, створення конкурентного виробництва і повноцінний розвиток України в цілому можливі лише при сучасному та якісному рівні освіти для наших дітей. Фракція «Батьківщина» буде всіляко підтримувати і контролювати своєчасність і якість виконання робіт», - запевнив перший заступник голови Одеської обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Олег Радковський.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram