false

Чому ціна на ноутбук однієї і тієї ж моделі може серйозно відрізнятися? Які характеристики враховувати при виборі лептопа? У кого купувати новий пристрій?

Як обдурити систему

Кожен відомий комп'ютерний бренд встиг «породити» десятки моделей лептопів. Вразили промороликами і рекламою? Не поспішайте викладати гроші за найдешевший ноутбук відомої марки:

 • Конфігурація має значення. Набір букв і цифр за назвою моделі ноутбука — його конфігурація. Вона визначає потужність начинки лептопа. Під одним і тим же назвою об'єднуються ноутбуки з різними процесорами, об'ємом оперативки і накопичувача, а також іншими важливими параметрами.
 • Продавець повинен бути надійним. Знайдіть відгуки про магазин, який пропонує найнижчі ціни: великий ризик, що чекати девайс доведеться довго, прийде не той пристрій, а може вам дістанеться дефектна або вітринна модель.
 • Враховуйте ціну і час пересилання. Краще всього придбати ноутбук в місті проживання, а не чекати його поштою, доплачуючи транспортної компанії.

Немає часу на пошук і детальне порівняння інформації? На допомогу приходить агрегатор цін.

Чому E-katalog

На Ek.ua зібрано все, що потрібно для швидкого і правильного підбору лептопа:

 • детальна інформація про моделі ноутбуків;
 • поділ параметрів і цін по кожній конфігурації;
 • список цін від перевірених магазинів;
 • зручний пошук і порівняння пристроїв.

Агрегатор цін не продає ноутбуки: сервіс ділиться корисною інформацією, що допомагає економити час і гроші.

В пару кліків можна відфільтрувати:

 1. 1. Тип пристрою. Класичними ноутбуками можна не обмежуватися — в наявності також нетбуки, ультрабуки, трансформери, 2-в-1.
 2. 2. Напрямок. Шукаєте девайс для роботи, навчання, ігор, подорожей? E-katalog вже розсортував весь список.

Вимогливим користувачам знадобиться «Підбір параметрів». Функція дозволить точно врахувати максимум характеристик, від портів і модулів зв'язку до ядерности і моделі процесора.

На що звертати увагу

Поставили точний пошук і отримали десятки варіантів? Пора відокремлювати зерна від полови:

 1. 1. Бренд. Краще довіритися відомому виробнику, який спеціалізується на лептопах, ПК та іншой складній техніці.
 2. 2. Габарити. Якщо носите девайс з собою, беріть легкий і тонкий варіант. Боїтеся зламати або залити пристрій? Захищені моделі — для вас.
 3. 3. Ємність акумулятора. Чим більше ця характеристика, тим довше лептоп працює без підключення до мережі. «Довгоживучі» ноутбуки гарні у частих відрядженнях, поїздках, подорожах.
 4. 4. Дисплей. Дивіться на матрицю (рекомендують IPS), антиблік, велике дозвіл.
 5. 5. Оперативна пам'ять. Сучасний софт дуже вимогливий: браузер з парою десятків вкладок цілком може уповільнюватися, якщо обсяг RAM менше 6 ГБ.
 6. 6. Процесор. Не економте на ньому, «мозок» ноутбука рекомендується брати з частотою від 3 ГГц і не менше 2 ядер.

Зі зручною порівняльною таблицею E-katalog знайти остаточний варіант простіше простого. Швидкий і зручний підбір ноутбука — реальність Ek.ua!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram