Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку" за підтримки фонду Ігоря Палиці збере іменитих учасників з Європи та України

11:42, 23 червня 2017
Вікно
111 0

1-2 липня в Луцьку відбудеться фестиваль «Ніч у Луцькому замку». Він пройде за підтримки фонду голови Волинської обласної ради, члена президії УКРОПу Ігоря Палиці «Тільки разом». Усі кошти, виручені на фестивалі, спрямують на благодійність.

Цьогоріч під час «Ночі в Луцькому замку» виступатимуть артисти з Франції, Італії, Чехів, Австрії, Польщі та України. Програму фестивалю на прес-конференції презентували Ігор Палиця та виконувач повноважень Луцького міського голови, голова фракції УКРОП у міськраді Ігор Поліщук.  

«Ніч у Луцькому замку» стане брендом, візитівкою нашого міста. Його відвідуватимуть не лише волиняни, але й гості з інших регіонів України та світу. Цього року на фестиваль запросили гостей з Ради Європи, мерів європейських та українських міст. Цей захід дасть можливість заявити на всю Європу про наш замок Любарта, про Луцьк та його історію», – підкреслив Ігор Поліщук.

Нинішній фестиваль матиме інший формат, ніж зазвичай. Програму поділили на дві частини – денну, яка розпочнеться о 14.00, та вечірню, старт якої запланований на 21.00. Свою творчість гостям презентуватимуть виконавці, які ніколи не були в Україні: французький театр Remue Menage та італійський колектив Molecole Show, солісти оперних театрів Праги, Відня, Риму та Варшави у супроводі Національного симфонічного оркестру. Також на «Ночі в Луцькому замку» виступить «Київ модерн балет» під керівництвом Раду Поклітару.

«Усі кошти від продажу квитків та оренди площ підприємцями перерахують на благодійність. Була пропозиція передати їх дитячій поліклініці міста Луцька – на покращення умов роботи лікарів, перебування дітей з батьками, можливо, на закупівлю апаратури. Тож кожен, хто купить квиток, зможе долучитися до доброї справи, – сказав Ігор Палиця. – Крім того, ми маємо чудову нагоду перетворити Луцьк на туристичне місто».

З програмою фестивалю можна ознайомитися на сторінці заходу в мережі Facebook.

Довідка. «Ніч у Луцькому замку» — щорічний арт-фестиваль на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Уперше фестиваль відбувся в 2007 році, здобувши популярність та міжнародне визнання. Його проведення відіграло важливе значення для визнання Луцького замку переможцем Всеукраїнської акції «7 чудес України». Проект був визнаний найкращим у рейтингу мистецьких подій Волині та включений до списку 100 найкращих подій для туріндустрії України 2012 року.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter