"Моршинська" оновила дизайн пляшки

18:36, 19 червня 2017
Вікно
415 0
"Моршинська" - природна мінеральна вода Карпатського походження, в червні 2017 року випустила нову преміальну пляшку в склі, дизайн якої покликаний підкреслити чистоту і природний смак води і розроблений відповідно до останніх світових трендів.
Тепер елегантність, стиль і лаконічність - основні риси нової скляної пляшки "Моршинської". Природа створила еталон змісту, люди приєдналися до створення досконалої форми, в результаті синергії отримали преміальний продукт найвищої якості.

"Моршинська" давно завоювала любов і визнання 95% наших співвітчизників завдяки унікальному складу і нейтральному смаку.

"Оновлена, сучасна упаковка - це новий етап у розвитку бренду. У квітні "Моршинська" отримала міжнародний сертифікат якості для країн ЄС, і завдяки новій упаковці ми досягли балансу ідеального природного вмісту і вдосконаленої зовнішньої форми, щоб відповідати найвищим вимогам нашого споживача", - підкреслив Марко Ткачук, генеральний директор компанії "IDS Borjomi Ukraine".

Довідка про бренд

МОРШИНСЬКА

Ключовий бренд, який розвивав і продовжує розвивати категорію бутильованої води в Україні в цілому, формуючи і актуалізуючи нові потреби і ситуації споживання категорії, а також впроваджуючи нові формати. Так завданням бренду є пропаганда та формування в українців культури пиття води і потреби в підтримці водного балансу. За останні кілька років він, значно вплинув на формування 1,5 л норми споживання води в день і т.д.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter