Одним з переможців Фаворитів Успіху 2016 став інтернет-магазин ANSWEAR.ua

18:24, 09 червня 2017
Вікно
78 0

За підсумками конкурсу споживчих переваг «Фаворити Успіху 2016» кращим з семи учасників у своїй категорії визнаний інтернет-магазин жіночого одягу ANSWEAR.ua. Нагородження переможців відбулося 8 червня.

Для визначення рейтингів учасників приймається до уваги думка рядових споживачів, галузевих експертів, враховується точка зору знаменитостей — публічних людей, творчої і ділової еліти.

Результати аналізу запевняє маркетингова дослідницька компанія InMind, а після цього вони відправляються на аудит в Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Багатоетапна процедура дозволяє демократично і неупереджено визначати дійсних лідерів у кожній з категорій.

Співробітники компанії ANSWEAR.ua зазначили, що перемога не стала для них сюрпризом, але в черговий раз підтвердила плідність їх праці. Коментуючи визнання з боку суспільства і фахівців у сфері інтернет-торгівлі, регіональний менеджер компанії ANSWEAR в Україні Віктор Супєєв зазначив: «Це досягнення говорить про правильно обраний нами вектор розвитку і мотивує на прагнення до нових успіхів».

Організатори конкурсу подякували експертам і респондентам, які брали участь в оцінюванні: «Спасибі всім, хто знайшов час і натхнення взяти участь у визначенні переможців. Завдяки вам стали відомі найбільш популярні торгові марки 2016 року, які будуть рекомендуватися в якості найкращого вибору і в новому, 2017 році, і в подальшому. Переможцями рейтингу стають номінанти, які завоювали найбільшу довіру і підтримку українців на протязі всього року. Рейтинги, отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості».

Про компанію:

Мультибрендовий інтернет-магазин жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття та аксесуарів ANSWEAR більше п'яти років працює на європейському ринку, в Україні з 2015 року. В асортименті компанії представлено понад 250 світових брендів з більш 30 тисячами товарних позицій. Крім сторонніх марок каталог магазину включає також одяг, взуття та аксесуари власних брендів MEDICINE, ANSWEAR і KISS MY DRESS.

Про конкурс:

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року визначає і викладає у відкритий доступ рейтинги кращих українських брендів, отримані на підставі громадської думки.

У рейтингу автоматично беруть участь усі без винятку торговельні марки, офіційно діючі в Україні, в категоріях, розділених за напрямками ринку споживчих товарів і послуг.

Контакти:

0 (800) 214 234

pr@answear.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter