Інтер'єр в ресторанному бізнесі відіграє таку ж, якщо не більш важливу роль, як і меню закладу, розважальна програма і навіть місце розташування кафе або бару. Саме на інтер'єр, одним з головних становить якого є меблі, кидається йому в очі, як тільки він переступив поріг. Саме меблі створюють атмосферу комфорту, стилю, ексклюзивності.

У потенційного замовника є три шляхи пошуку, щоб у підсумку купити ідеально підходящі меблі для кафе, стільці, столи, барні стійки, дивани і багато іншого. Перший шлях – це пошук потрібних моделей в інтернеті. Другий шлях – відвідування меблевих магазинів і шоу-румів. Третій шлях – співпраця з виробником меблів, який створить унікальну модель на замовлення. У кожного з цих варіантів є свої особливості та переваги, однак, покупка в інтернеті зі зрозумілих причин здається найшвидшим і найзручнішим способом, навіть якщо вам потрібно щось особливе.

Перед тим, як замовити комплект меблів, слід вирішити, в якому стилі ви хочете оздобити приміщення, і якого напрямку буде дотримуватися заклад. Зі зрозумілих причин меблі з грубо обробленого дерева буде виглядати недоречно в кав'ярні, як і витончені стільці в ірландському пабі. Меблі для ресторанів використовуються також для того, щоб ділити приміщення на зони. Заздалегідь продумайте розстановку столів. У кожній зоні може стояти своя меблі – в кальянному залі це можуть м'які дивани з щільним покриттям, у залі, де їдять – зручні стільці, в лаунж зоні – низькі крісла з «домашньої посадкою».

Прикиньте, який потік відвідувачів буде у вашому кафе або барі. Меблі для барів повинні бути досить практичними і стійкими до активного використання. Матеріал оббивки повинен бути однаково гарним і розрахованим на тривалий термін експлуатації. За меблями, особливо м'якими, повинно бути легко доглядати, в тому числі за допомогою побутової хімії, вони не повинні легко пропалюватися, бруднитися, протиратися на кутах. Барні стільці мають бути стійкими, безпечними і потрібної висоти.

Звичайно, необхідно враховувати і виділений для меблів бюджет. Дизайнерські меблі, як і моделі з нових колекцій, можуть обійтися власникам ресторанного бізнесу у значну суму. Іноді куди вигідніше придбати зручні, практичні, рентабельні меблі, ніж переплачувати за непотрібні в барі чи кафе елементи авторського дизайну.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram