26 травня о 19:00 у Національній опереті України відбудеться Гала-концерт «Вечір Угорської музики» за підтримки Посольства Угорщини в Україні.

«Національна оперета України має давні дружні стосунки із Посольством Угорщини в Україні та Будапештським театром оперети та мюзиклу. Наш концертний проект, в якому звучить музика угорських композиторів, став щорічним, він вже вчетверте відбуватиметься на сцені Національної оперети. Музика - мистецтво космополітичне, для неї немає кордонів, музика, оперета нас об’єднує», -  зазначає генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н.а. України Богдан Струтинський.

Лейтмотивом концерту стануть автентичні народні мелодії, що зародилися в угорських містечках. Запальна суміш самобутньої народної музики з відтінком пристрасних циганських мотивів виникла саме в Угорщині. Не дивина, що тут батьківщина веселого чардашу, який полонив серця славетних композиторів з усього світу. Мелодика народної угорської музики простежується у творчості Гайдна, Бетховена, Шуберта, Брамса, Чайковського, черпали натхнення у народних угорських мотивах і майстри віденської оперети: Кальман, Легар, Штольц.

У Гала-концерті «Вечір угорської музики» у виконанні солістів Будапештського театру оперети та мюзиклу і артистів Київського театру оперети будуть представлені композиції та арії з улюблених оперет відомих майстрів Ференца Легара, Імре Кальмана, Віктора Якобі, Роберта Штольца.

26 травня о 18:30 у приміщенні  театру (вул. Велика Васильківська 53/3) відбудеться  зустріч представників ЗМІ з Надзвичайним та Повноваженим Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенем, генеральним директором-художнім керівником  Національної оперети України, н.а. України Богданом Струтинським, керівником Будапештського театру оперети та мюзиклу Андрашем Сентпетері, диригентом-постановником Гала-концерту, з.д.м. України  Ігорем Ярошенком.

Запрошуємо журналістів, блогерів, представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції та відвідати Гала-концерт «Вечір Угорської музики».

Акредитація за телефонами: 050 719 73 90 ; 063 674 43 34

або електронною поштою: e-mail: kiev.operetta@gmail.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram