Сьогодні у кожного другого сучасний смартфон. І більшість інформації люди отримують саме з екранів своїх телефонів. Мобільні додатки стають все популярнішими, так як поєднують швидкий доступ до потрібних даних і зручність у використанні. І щоб ринок мобільних додатків продовжував розвиватися в правильному напрямку, компанія Facebook створила свою програму підтримки стартапів.

Міжнародна програма допомагає стартапам, які розробляють мобільні додатки, зробити їх продукт ще кращим і популярнішим. Програма FbStart має два напрямки: Bootstrap — для проектів, які щойно запустилися, яким потрібно допомогти з початковим розвитком, і Accelerate — для проектів, які вже мають якісь результати і потребують більш просунутого наставництва.

Деякий час назад відбулася подія, знакова для всієї української ІТ-індустрії. У програму FbStart потрапив харківський стартап Еlmy. Для вітчизняної компанії це означає, що вона зможе користуватися наступними перевагами участі в міжнародній програмі:

 - Цілодобова техпідтримка Facebook.

 - Взаємодія з іншими стартапами, що увійшли до програми FbStart, участь в заходах Facebook.

 - Пробні кредити на безкоштовну рекламу від партнерів Facebook.

 - Використання рекламних сервісів та інструментів від Facebook та його 30 партнерів.

 - Навчальні програми з використання внутрішніх інструментів Facebook для розробників.

Еlmy — унікальний додаток, створений харківськими ентузіастами. Він об'єднав представників всіляких послуг та їх клієнтів.

Головна перевага Еlmy перед іншими подібними програмами — це можливість записатися онлайн практично до будь-якого фахівця, — нехай то перукар, масажист, косметолог, тренер з йоги, вчитель англійської і т. ін. Також фахівців можна впорядкувати за потрібними критеріями, вибрати кращого і тільки після цього оформити онлайн-запис. Крім мобільного додатка скористатися Еlmy можна і зі звичайного ПК — за посиланням https://ru.elmy.com/.

Додаток корисний як представникам послуг, так і їх клієнтам. Фахівці отримують вигідний і зручний органайзер, за допомогою якого вони можуть контролювати свої завантаження, планувати робочий час і записувати всіх клієнтів. Також всі компанії, що працюють через Еlmy, отримують особистого помічника, який допомагає налаштувати рекламу, зробити привабливі фото і залучити побільше клієнтів.

Для клієнтів вигода полягає в можливості безкоштовно, за кілька секунд записатися до потрібного фахівця, без необхідності спочатку шукати салон або приватного професіонала, потім телефонувати і з'ясовувати, коли у того є вільний час. Все робиться за пару кліків, а перед подією клієнт отримує СМС-повідомлення. В результаті на 35% менше клієнтів забувають про призначену зустріч.

Сьогодні додаток і десктопна версія Elmy активно працюють в Харкові і отримують позитивні відгуки від сервісів та їх клієнтів. Стартап розвиває комунікацію в соціальних мережах і, заручившись підтримкою Facebook, планує завоювати ще більшу популярність не тільки в Україні, а й за кордоном.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram