Ювілейний XV дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри" відбудеться у серпні в Скадовську

16:46, 19 травня 2017
Вікно
417 0

З 4 по 6 серпня  2017 року після кількарічної перерви відбудеться XV Ювілейний Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри". Фестиваль,  заснований у 1998 році президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою Баграєвим, щорічно проводився у розпал курортного сезону на березі Чорного моря в місті Скадовськ Херсонської області. За час свого проведення "Чорноморські Ігри", що проходять під слоганом «Казка на березі Чорного моря», перетворилися на наймасштабніший та найпрестижніший дитячий фестиваль на території України. Його учасниками стають талановиті діти  з усіх куточків України віком від 6 до 16 років. Серед найвідоміших випускників «Чорноморських Ігор» різних років – такі успішні співаки, як Тіна Кароль, Надія Дорофєєва, Настя Каменських, Іван Дорн, Олександр Панайотов, Міка Ньютон та багато інших. 

Головний конкурс фестивалю – вокальний. На 1-му попередньому етапі буде проведено відбір конкурсантів через Інтернет. Планується прослуховування понад 1 тис. дітей. До 2-го етапу – живого прослуховування – буде відібрано 200 юних вокалістів, серед яких визначаться 50, які й поїдуть до Скадовська. Прослуховування відбуватимуться у Києві на базі однієї з вокальних студій. Конкурсанти змагатимуться у 6-ти номінаціях.

Фінальна частина конкурсу пройде безпосередньо у Скадовську на головній сцені, що розташується на набережній. 4 серпня тут відбудеться півфінал, 5 серпня – фінал вокального конкурсу, 6 серпня – боротьба за Гран-прі та святковий гала-концерт.

Також у рамках фестивалю планується проведення хореографічних майстер-класів, флеш-мобу, пляжних ігор, дискотеки, конкурсу малюнків та скульптур з піску, графіті тощо. Підтримають учасників фестивалю та покажуть свої шоу популярні українські виконавці, серед яких обов’язково будуть випускники «Чорноморських Ігор».

У заходах фестивалю планується задіяти понад 3 тисячі дітей. Очікується, що події «Чорноморських Ігор» відвідають понад 50 тисяч глядачів.

«Чорноморські Ігри» - дитячий фестиваль, який стає мистецькою візитівкою Херсонщини, що позитивно впливатиме на розвиток туризму в області та робитиме місто Скадовськ  головним центром дитячого фестивального руху. Ювілейний XV фестиваль пройде за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради і особисто їх очільників Андрія Гордєєва та Владислава Мангера

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter