Відмовитися від російських рішень для управління бізнесом, які потрапили під заборону у зв'язку з рішенням РНБО про санкції проти громадян і підприємств з РФ, дозволить український аналог — CRM-система OneBox, розроблена однойменною групою компаній.

Керівник комерційного офісу групи компаній OneBox — Дмитро Левошич — закликає бізнесменів зберігати спокій і уважно розглянути вітчизняне програмне рішення, на якому вже кілька років успішно працює ряд підприємств. «Першу ліцензію OneBox ми даємо безкоштовно, що дозволяє оцінити можливості системи на практиці», — каже Дмитро.

Система OneBox без сторонніх додатків дозволяє вести:

* фінансовий облік;

* документообіг;

* складський облік;

* керування виробництвом.

Про систему OneBox:

OneBox по функціональності нагадує швейцарський ніж. Cистема формує документи, звіти, веде облік замовлень, платежів і журнал переміщень товарів на складах. Прайс-листи постачальників завантажуються автоматично. Крім того, OneBox зберігає базу контактів і події: записує дзвінки, листи, ланцюжок звернень клієнта і дій менеджера.

Система завоювала дві премії як краща CRM України 2016 року, а також вдячність своїх клієнтів.

«Ми ретельно вибирали програмне рішення, яке враховувало б специфіку нашої діяльності, і зупинилися на CRM OneBox», — говорить Павло Ярошенко, керівник проекту автоматизації в компанії EasyPay.

Про групу компаній OneBox:

Група компаній OneBox заснована в 2006 році в Україні. Офіси відкриті в Києві, Чернігові, а також у Кракові (Польща). ГК OneBox спеціалізується на дистрибуції, впровадженні, розробці та підтримці системи управління бізнесом — OneBox.

Контакти:

+380 (44) 390-09-85

sales@crm-onebox.com

https://crm-onebox.com/ru/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram