false

В компанії Сeramik-studio, яка спеціалізується на керамічній плитці для внутрішньої і зовнішньої обробки, проаналізували поточний стан ринку і розповіли, яку плитку українці вибирають найчастіше.

На ремонті економити не можна. З цим твердженням погодиться багато людей. Хороший ремонт, зроблений із застосуванням якісних матеріалів, дозволяє не повертатися до цього питання багато років. Тому, незважаючи на загальне падіння ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів, яке переживає Україна останні три роки, споживачі не знижують вимог до якості керамічної плитки.

У 2015 році обсяги продажів керамічної плитки склали майже 33 мільйони кв. м, що на 7 мільйонів кв. м менше, ніж в 2014 і на 18,5 — у 2013 році. Ринок обробної кераміки з кінця 2013 року в середньому просідає на 25% на рік. При цьому асортимент плитки стабільно зростає, що говорить про те, що українці стали більш творчо підходити до створення інтер'єру.

Якщо говорити про імпортну продукцію, лідером в Україні залишається Польща з часткою поставок на рівні 15%. Польська плитка відрізняється високою якістю при відносно невисокій вартості. Найбільш відомі польські марки, які не втрачають популярності багато років — це OPOCZNO і CERSANIT. Демократична ціна робить плитку польського виробництва однією з найбільш затребуваних в індивідуальному будівництві.

Не втрачає актуальності продукція італійських та іспанських виробників, хоча варто визнати, що ця плитка за роки кризи перейшла в розряд елітної. На ній зупиняють вибір ті, хто хоче зробити дійсно дорогий ремонт.

Українські виробники намагаються не відставати від європейських конкурентів. Зростає якість, збільшуються ринки збуту. Деякі вітчизняні бренди добре відомі за кордоном. Популярність місцевої керамічної плитки пояснюється тим, що в Україні зосереджено близько 30% світових запасів глини і каоліну — основних компонентів для виготовлення керамічних виробів. Низька собівартість сировини дозволяє істотно скорочувати ринкову ціну.

Продукція місцевих виробників максимально затребувана там, де потрібен недорогий, але достатньо якісний ремонт, а також в комерційному секторі — при великих обсягах площ під оздоблення.

Про компанію:

Інтернет-магазин Сeramik-studio пропонує великий вибір плитки для внутрішніх і зовнішніх робіт. В асортименті магазину представлені вироби для оздоблення ванних кімнат, санвузлів, кухонь, плитка для підлоги і моделі для обробки фасадів.

Каталог Сeramik-studio включає настінну, підлогову плитку, фризи, мозаїку, ступені, панно, плінтуси, декоративний камінь та іншу продукцію з Німеччини, Іспанії, Італії, Польщі, Португалії, Чехії та України.

Широкий асортимент і цінова пропозиція задовольнять вимоги всіх категорій клієнтів. Продукція сертифікована і відповідає прийнятим в Україні екологічним стандартам.

Контакти:

Україна, м Київ, вул. Фучика, 19

+38 (044) 229-95-09

+38 (066) 177-02-15

+38 (098) 051-06-08

ceramik-studio.com.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram