Від доступності до якості

Компанія «Сервіс Ремонт» дарує вам все найкраще й відразу — високу якість і швидкість виконання робіт, бездоганний сервіс та доступні розцінки. Ось що гарантовано отримує кожен клієнт:

1. Безкоштовну діагностику. Звернулися ви до сервіс-центру чи вирішуєте свою проблему через сайт компанії — майстер безкоштовно назве причину несправності і порахує приблизну вартість ремонту.

2. Швидкий ремонт і наявність необхідних деталей на складі в Україні.

3. Вартість ремонту від 200 грн, постійні акції та знижки;

4. 6-місячну гарантію на запчастини і роботу майстра.

Недорого, швидко та якісно — ось «три кити» політики компанії.

Від «Морозко» до iPhone

Фахівці «Сервіс Ремонт» ремонтують будь-яку техніку — від найсучаснішої до раритетів радянських часів. Список «пацієнтів» сервісних центрів великий:

- великогабаритна техніка (від холодильників до бойлерів);

- дрібногабаритная побутова техніка (від пилососів до аерогрилів);

- монітори і телевізори;

- портативна техніка (від мобільників до навушників);

- продукти Apple (від iPhone до Apple Watch);

- ігрові консолі;

- акустичні системи;

- електроінструмент.

Більше не потрібно нести праску до однієї майстерні, телефон — до іншої, а кондиціонер — до третьої: з усіма проблемами техніки впорається «Сервіс Ремонт».

Від Донбасу до Карпат

Мережа сервісних центрів у Києві й Одесі розташована дуже зручно: вибирайте центр, який найближче до вашого будинку чи офісу.

А як бути жителям інших міст? У них теж є можливість скористатися майстерністю та досвідом фахівців «Сервіс Ремонт», відправивши несправну техніку «Новою Поштою» із будь-якого населеного пункту країни. При замовленні ремонту на сайті ви отримуєте додаткову знижку 5%.

Компанія співпрацює з найбільшим в Україні складом деталей для будь-якої техніки, тож чекати довго не доведеться: тривалість ремонту стартує від 40 хвилин. Майстри оперативно підберуть будь-яку запчастину. Якщо потрібна рідкісна деталь, її доставлять на замовлення в стислі терміни.

Вибирайте сучасний підхід до сучасної техніки — «Сервіс Ремонт»!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram