Фестиваль подорожей "З рюкзаком" відкриває літній сезон

10:30, 05 травня 2017
Вікно
93 0

22 квітня у Києві на ВДНГ-TECh відбувся молодіжний фестиваль «З Рюкзаком». Захід об’єднав виступи більше 30 мандрівників, презентації програм академічної мобільності, стажування та працевлаштування за кордоном, а також майстер-класи та конкурси. Фестиваль «З Рюкзаком» відвідали більше 600 гостей.

Серед спікерів відзначились кореспонденти програми «Сніданок з 1+1» Наталка Щука та Ніна Грушецька, один із засновників медіапроекту «Ukraїner» Дмитро Охріменко, відомий insta-фотограф Вадим Тарасов. Тематика лекцій була різноманітною: від способів економити в подорожах та нестандартних маршрутів Україною до поїздок у гарячі точки та можливостей заробляти у мандрах.

Представник партнера фестивалю – відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка – Віктор Домбовецький присвятив свій виступ правилам написання мотиваційних листів. Тема актуальна для всіх, хто бере участь у освітніх та волонтерських програмах в Україні і за кордоном, адже якість мотиваційного листа – один з найважливіших критеріїв відбору учасників. Окрім лекцій та розіграшів призів від партнерів, програма заходу включала майстер-клас зі скетчингу, виступ музикантів та перегляд документального фільму «Immigraniada».

 «Сподіваюсь, що цей фестиваль став першим у низці молодіжних заходів про мандри. Я знаю, що кілька відвідувачів фестивалю вже зважилися на подорожі та придбали квитки. Значить, все це було не дарма!» - поділилася планами ініціатор фестивалю Катерина Леміщенко, випускниця Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. -– Надалі ми об'єднаємо ще більше мандрівників, розповімо про ще цікавіші місця та співпрацюватимемо з соціально відповідальним бізнесом як партнерами молоді щодо здорового способу життя».

У перервах між виступами спікерів відбувалися розіграші сюрпризів. Переможці туристичної вікторини одержали стильні та зручні рюкзаки під слоганом «Живи якісно! Група компаній «Фокстрот», незамінні в мандрах і повсякденному житті. Представники бренду туристичного спорядження «Turbat» розіграли серед гостей заходу зручну лляну сорочку для літніх подорожей.

Партнерами фестивалю стали також інтернет-магазин туристичного спорядження «Gorgany», який нагородив кожного спікера фестивалю, компанії «GoPro», «OGIO» та «Skullcandy», що надавали подарунки для учасників конкурсів. «Завдяки нашим партнерам жоден спікер не залишився без подарунків, дякуємо! – сказала менеджер з питань спонсорства та партнерства фестивалю Анастасія Никончук, також випускниця  Інституту журналістики з команди організаторів фестивалю.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter