Танцювальний "Mannequin Challenge" від "Фокстроту" та "Параду"

16:58, 27 квітня 2017
Вікно
47 0

Понад 500 учасників застигли як манекени під час популярного флешмобу, проведеного прихильниками спортивних бальних танців та здорового способу життя під час Міжнародного танцювального турніру «Парад Надій».

До Міжнародного дня танцю  29 квітня у мережу виклали унікальний ролик https://www.youtube.com/watch?v=fL3eLGhr0ho, на якому більше півтисячі танцюристів та глядачів на трибунах під час віденського вальсу застигли в позі манекенів для найпопулярнішого флешмобу – Mannequin Challenge.  Група компаній “Фокстрот”  та популярний турнір зі спортивного танцю «Парад Надій» оприлюднили відео, що було створене у День відкриття масштабного міжнародного фестивалю зі спортивного танцю «Парад надій-2017».

«Побудьмо нерухомими 28 секунд, по кількості проведених «Парадів» та не забудемо, що пора готуватися до ювілейного – тридцятого  фестивалю «Парад надій», – звернулася до учасників флешмобу Валентина Федорчук, організатор турніру та президент столичної «Школи танців Федорчук».

Після слів організатора фестивалю 500 учасників – від найменших школярів до дорослих танцюристів – у розкішних бальних сукнях та вишуканих костюмах застигли в різноманітних танцювальних позах. Якщо уважно придивитись на відео, то не рухались не лише танцюристи, а й усі глядачі та журі на трибунах. Застигла навіть маленька дівчинка на руках у мами-судді!

Крім масштабів флешмобу, родзинкою цього Mannequin Challenge стала зйомка відео про флешмоб квадрокоптером від компанії “Fly Technology”. Це забезпечило красиві панорамні кадри, на яких навіть глядач може відчути напруженість м’язів спортсменів, їхнє хвилювання та прискорене серцебиття. 

«Це розкішне відео, зняте з висоти польоту квадрокоптера, ми даруємо до Міжнародного дня танцю всім професійним танцюристам, тренерам та аматорам - усім, хто любить життя, швидкість та йде по життю, танцюючи», – наголосив Геннадій Виходцев, керівник Групи компаній «Фокстрот», яка вже 15 років є шанувальником та помічником танцювального фестивалю «Парад Надій».

Mannequin Challenge – популярний флешмоб, історія якого розпочалася в листопаді 2016 року в соцмережі Twitter. Тоді американські підлітки виклали  власне відео в застиглих позах і додали до нього хештег #MannequinChallenge. За короткий час флешмоб набув небаченої популярності. Власні застиглі пози навперебій викладали в соцмережі зірки шоу-бізнесу Брітні Спірс, Адель, цілі футбольні клуби, редакції престижних ЗМІ – ВВС і Deutsche Welle та навіть політики. Так, у ніч перед виборами кандидат у президента Хілларі Клінтон застигла для флешмобу разом зі своїм чоловіком Біллом Клінтоном, помічниками та співаком Джоном Бон Джові!

Довідка. Організатори Міжнародного турніру зі спортивних танців «Парад надій» – школа спортивного танцю «Спорт-Данс» (Школа танців Федорчук - http://fedorchuk.org/ та Ассоціація спортивного танцю України. «Парад Надій» відрізняє масовість (за 15 років близько 25 тисяч пар стали його учасниками), ексклюзивність (тут провдиться унікальний турнір на краще виконання танцю «фокстрот» та розігуюється єдиний у світі кубок «Фокстроту» від мережі «Фокстрот.Техніка для дому») і авторитетність у світі спорту (найвища професійність суддів з Европи та світу, які оцінюють майстерність спортсменів). Щороку більше 300 медалей турніру «Парад Надій» змагаються спортсмени з України, Німеччини, Канади, Росії, Грузії, Білорусі, Молдови, Румунії, Польщі. За цей час за медалі Чемпіонату Європи, Києва та кубок «Фокстроту» боролися спортсмени різних вікових категорій - «сеньори», «дорослі», «молодь 2», «молодь 1», «юніори 2», «юніори 1», «ювенали 2», «ювенали 1». Також глядачів тішить програма «формейшн» (командні виступи) з латиноамериканської програми, Pro-Am по аргентинському танго (в парі - вчитель і учень) та виступ дітлахів від 4 років - у категорії «Бейбі».

Судді - така ж зоряна команда рефері з Англії, Південної Африки, Франції, Італії, Росії, Казахстану, України. Чинні чемпіони, легенди спортивного танцю в світі, а деякі - переможці Всесвітнього фестивалю в Блекпулі (Великобританія), батьківщині спортивного танцю! Суддівську команду очолює заслужений тренер України, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю України, президент Школи танців Федорчук та організатор «Параду Надій» Валентина Федорчук.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter