Де швидко та безпечно оформити візу в ОАЕ?

18:12, 21 квітня 2017
Вікно
35 0

Оформлення візи — досить трудомісткий і тривалий процес, якщо тільки ви не звертаєтеся для цього в візовий центр VisaDubai. Тільки тут без черг і зайвих витрат ви зможете в найкоротші терміни оформити візу.

Всю процедуру можна пройти онлайн на сайті visa-dubai.net, де потрібно подати заявку. У формі на сайті вказується тільки ім'я, телефон та електронна адреса. З усіх документів необхідно надати тільки цифрову копію закордонного паспорта.

Як відбувається оформлення візи?

Процес складається з декількох етапів. Лише на першому етапі оформлення діє клієнт — він подає заявку і паспорт.

Далі співробітники сервісного центру ретельно перевіряють документи, щоб уникнути відмов. Причиною для відмови можуть бути правопорушення, вчинені в попередні поїздки. Щоб не було непорозумінь, обов'язково прикладайте копії сторінок паспорта з відмітками про в'їзд/виїзд, якщо ви вже були раніше в Арабських Еміратах. Ще однією причиною відмови може бути вік — це поширюється тільки на дівчат до 20 років, які подорожують без супроводу чоловіків.

Після перевірки в Україні документи передаються компанії-партнеру в ОАЕ, зареєстрованій в Імміграційної службі. Саме на цьому етапі відбувається заповнення даних у візовій формі на сайті служби. Електронний примірник візи відправляється замовнику, а на сайті залишається онлайн-варіант дозволу на перебування в країні.

Для роздруківки візи не обов'язково звертатися в сервісний центр: це можна зробити і вдома. Віза роздруковується на офісному папері А4 формату. В аеропорту з цього документа сканується штрих-код, який дозволяє ідентифікувати візу і знайти її на сайті.

Цей же процес можна повторити і вдома, щоб упевнитися в достовірності наданого документа. Тільки в цьому випадку ви використовуєте не штрих-код, а ваші паспортні дані, номер візи і код. Все це вноситься до форми на сайті Імміграційної служби ОАЕ. Якщо віза справжня, на сайті з'явиться інформація про її відкриття і про те, що вона діє протягом зазначеного терміну.

Візовий центр ОАЕ в Києві VisaDubai — це гарантія якості послуг, що надаються, і конфіденційності. Всі особисті дані, отримані від клієнта, використовуються тільки для оформлення візи і не передаються третім особам, що не задіяні в процесі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter