Українські студенти перемогли на міжнародному ІТ−чемпіонаті "Золотий байт" з призовим фондом 500 000 грн

14:30, 25 квітня 2017
Вікно
73 0

У Києві пройшов фінал Міжнародного ІТ−Чемпіонату “Золотий Байт”, який зібрав інноваційні проекти з 10 країн світу. Більш ніж 300 найсильніших учасників боролися за призовий фонд − 500 000 грн

Вже дев'ятий рік поспіль Комп'ютерна Академія «ШАГ» організовує міжнародний ІТ−чемпіонат «Золотий Байт».  Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії ШАГ, ідейний натхненник і організатор Золотого Байту: «Ми створили «Золотий Байт» для того, щоб об'єднати талановиту молодь навколо благородної мети − змінювати світ за допомогою знань і технологій, генерувати інновації, що приносять користь людям. Можна з упевненістю сказати − нам це вдалося! Дев'ять років поспіль ми бачимо, як студенти спочатку створюють свої проекти для участі в конкурсі, а потім їх ідеї трансформуються в стартапи і реалізуються в життя. Це здорово!».

Студенти презентували свої проекти у 10 різних номінаціях, які об’єднані темою Чемпіонату «Invent. Create. Change».  Цього року на Чемпіонат свої проекти подали більш ніж 10 000 чоловік.

Серед проектів−призерів – багато соціальних, які можуть змінити життя людей с обмеженими можливостями, та допомогти їм насолоджуватися всіма можливостями сучасних технологій. Так призові місця зайняли стартапи, які допомагають навчатися сліпим дітям, проект, який допоможе людям з вадами зору пересуватися містом та за допомогою мобільного телефону знаходити будь−які установи.

Крім того, проекти переможців спрямовані на зміну комунальної сфери. Зокрема переможець в номінації «Інтернет речей» − 12 річний Кирило з Маріуполя − створив пристрій, який допоможе економити електроенергію. Він став наймолодшим переможцем за 9 років  існування Чемпіонату.

Крім українських команд, цього року учасники з Молдови, Грузії та Азербайджану зайняли багато призових місць. Так, перше місце у номінації web−project здобули студенти з Баку, які створили стартап, який полегшить пошук втрачених речей.

Частина фіналістів отримали пропозиції роботи та стажувань під час фіналу, адже оцінювали проекти представники найбільших IT−компаній України та світу, зокрема Євген Шваров (компанія Intersystems), Євген Кудрявченко (директор веб−студії Vintage), Олексій Мась (Київстар), Игорь Кулешов (Petcube), Світлана Бовкун (співзасновник Kyiv Maker Faire), представники студії «Квартал 95», Євгеній Демченко − Head of Web Design в 1+1 медіа, Владислав Курмаз (провідний розробник GlobalLogic), Папилев Олексій (експерт з управління мобільних додатків Lifecell)  та інші.

Міжнародний Чемпіонат “Золотий Байт” проходить за підтримки Міністерств освіти України і Азербайджану, а також Київської міської держадміністрації. Генеральні партнери Чемпіонату −  компанії InterSystems,  Wolf , Stearling Studio, інноваційний партнер − компанія  Microsoft, генеральний медіа партнер − 1+1 медіа. Фінал Чемпіонату проходив за підтримки КНУ ім. Тараса Шевченко та розважального комплексу D’lux.

Довідка:

Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ − найбільший недержавний навчальний  заклад, що спеціалізується на професійній комп'ютерній освіті. На сьогоднішній день працює 46  філій Академії в 16 країнах світу (Україна, США, Казахстан, Бразилія, Болгарія, Литва та інші).

Академія ШАГ − це робота великої команди професіоналів у сфері  IT−освіти, в стінах якої проходить підготовка програмістів, системних адміністраторів, фахівців з WEB−технологій, дизайнерів, розробників мобільних додатків. Стати студентом Міжнародної Академії зможе кожен бажаючий будь−якого віку від 15 до 55 років. Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом і сертифікацію від провідних ІТ−компаній: Microsoft, Autodesk, Cisco.

Детальніше про Чемпіонат «Золотий Байт»:

www.goldenbyte.org

VK: www.vk.com/goldenbyte

FB: www.facebook.com/ITGoldenByte

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter