Незважаючи на ситуацію, що склалася на ринку, не все так погано. Прайс-агрегатори істотно спрощують пошук найвигідніших пропозицій для окремих товарів. Знайти кращі ціни на речі можна на http://price.ua/. При цьому вам не потрібно відвідувати десятки знайомих інтернет-магазинів і традиційних торговельних закладів, щоб розібратися, де ж вигідніше. Всі пропозиції від українських компаній представлені зручним списком, який можна впорядкувати як за ціною, так і за іншими параметрами. Дізнавшись, де найнижча ціна на смартфон, телевізор, пральну машину, електродриль або будь-який інший товар, можна перейти на сайт, щоб уточнити умови замовлення, терміни доставки, тривалість гарантії та іншу інформацію.

Відгуки залишаються найпопулярнішим способом дізнатися більше про товар, з'ясувати його плюси і мінуси, ознайомитися з досвідом інших покупців. Проте довіру до них у багатьох підірвано через те, що магазини можуть публікувати проплачені «думки» покупців, не зовсім відповідають дійсності. Прайс-агрегатори менше схильні до цієї проблеми, так як вони допомагають розвиватися не дуже відомим магазинам і зацікавлені в підвищенні продажів партнерів в загальному, а не в збуті конкретних товарів з низькою ліквідністю.

Магазинам немає сенсу наймати авторів для відгуків на цих майданчиках: якщо хтось запропонує те ж саме дешевше — швидше за все, товар куплять там. Немає сенсу займатися створенням фальшивих відгуків і самому сервісу: його адміністрації немає різниці, купите ви телевізор LG, Panasonic або взагалі продукт невідомої китайської фірми, в одному магазині чи іншому.

Вивчаючи асортимент в своєму місті, ви знайдете, де можна попередньо ознайомитися з товаром наживо перед покупкою. А вибираючи найвигідніші пропозиції з усієї України — знайти пропозицію, яка навіть з урахуванням доставки виявиться вигіднішою, ніж у місцевих продавців. Курс долара на момент закупівлі товару, обсяг штату магазину, витрати на утримання офісів і складів — все це впливає на ціну і з дрібниць складається пристойна економія. Наостанок, порівнюючи пропозиції, варто звертати увагу на середні ціни. Це підстрахує вас від покупки підробок, а також товарів без гарантії або з іншими неприємними нюансами.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram