Назва квесту – не менш загадкова – «Таємниця загубленої кінострічки». Він триватиме півроку і буде складатися з онлайн та офлайн завдань, серед яких пішохідні квести Києвом, шифри, коди та багато іншого.

Брати участь у квесті можуть усі охочі, яким виповнилось 18 років. Кожен учасник зможе відчути себе головним героєм історії та пройти, разом з ним, усі етапи гри. Сюжет розпочинається із повернення героя до Києва. Він приїздить до порожньої квартири свого дідуся, де на нього чекають суцільні загадки і таємниці. Головна із  яких – секрет кінострічки.

Над розробкою квесту працювала команда «Mystery Play», відома за адаптацією таких ігор: «Втеча з Шоушенка», «Секретні матеріали», «Moulin Rouge» та інші.

Щоб розпочати пригоду, реєструйтесь за посиланням - http://www.dekino.com.ua/quest

Нагадаємо, фестиваль «Де кіно. Епізод 2» –  спільна ініціатива 1+1 медіа та FILM.UA Group. Головна мета – створити відкритий майданчик для розвитку сучасного кіно, котрий буде доступний кожному. З 18 квітня розпочався прийом конкурсних робіт і триває до 17 липня, більше деталей на сайті - http://www.dekino.com.ua/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram