22-23 квітня молоді IT-таланти з усього світу зберуться на фіналі міжнародного чемпіонату Золотий Байт в Києві

15:38, 18 квітня 2017
Вікно
73 0

Фінальний захист проектів проходитиме 22 квітня в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка. Урочисте нагородження переможців відбудеться 23 квітня у розважальному комплексі D`Luxe

Учасниками фіналу стануть понад 100 переможців регіональних відборів в містах України, Білорусії, Азербайджану та інших країн ближнього зарубіжжя, які зможуть поборотися за призовий фонд 500 000 грн, презентуючи проекти в сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Тема Чемпіонату 2017 року - Invent. Create. Change.

Дев'ятий рік поспіль організаторами «Золотого Байта» виступає Комп'ютерна Академія «ШАГ». Чемпіонат проходить за підтримки Міністерств освіти України і Азербайджану, а також Київської міської держадміністрації.

Відбіркові тури Чемпіонату проходили з листопада 2016 року, де учасники наполегливо доводили, що майбутнє за IT-технологіями, і саме вони готові творити його вже сьогодні.

У фіналі візьмуть участь проекти в 10-ти номінаціях за основними напрямками в сфері IT: Startup challenge (конкурс програмних проектів), Web project (конкурс веб-проектів), Networking technology (номінація для системних адміністраторів), Mobile development (конкурс мобільних додатків), Game design (конкурс зі створення ігор), Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів), Internet of Things (конкурс інноваційних проектів зі створення інтернет речей), Short movie (конкурс короткометражних фільмів), NoSQL expert (конкурс додатків для роботи з базами даних), Junior Competition (Конкурс розробки сайтів і проектів)

Оцінювати проекти та обирати кращі будуть представники найбільших IT-компаній України та світу, зокрема Євген Шваров (компанія Intersystems), Євген Кудрявченко (директор веб-студії Vintage), Світлана Бовкун (співзасновник Kyiv Maker Faire), представники студії «Квартал 95», Анна Ткаченко (директор Діджитал напрямку і директор зі стратегії та розвитку 1+1 медіа), Дмитро Литвиненко (арт-директор телеканалу СТБ) Владислав Курмаз (провідний розробник GlobalLogic), Папилев Олексій (експерт з управління мобільних додатків Lifecell)  та інші. Детальніше про журі чемпіонату: www.goldenbyte.org/ru/jury

Вхід вільний

Нагадаємо, Чемпіонат «Золотий байт» заснований в 2008 р Комп'ютерної Академією «ШАГ» і проводиться за підтримки Міністерств освіти України і Азербайджану, а також Київської міської держадміністрації. Це платформа стартап-індустрії створена для пошуку нових ідей і талантів. Головні цілі - стимулювати молодих фахівців творити інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам в пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України в сфері IT на міжнародній арені. Участь в чемпіонаті дає можливість молодим фахівцям отримати експертну думку від світових IT експертів, налагодити бізнес-контакти та, найголовніше - залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

Детальніше про Чемпіонат «Золотий Байт»: www.goldenbyte.org

VK www.vk.com/goldenbyte

FB www.facebook.com/ITGoldenByte

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter