Клініка «Німецька стоматологія» представлена двома закладами –  у Харкові та Києві. Впродовж 15 років діяльності «Німецька стоматологія» незмінно дотримується основного принципу своєї філософії: чесність та відкритість в усьому. Саме на таких цінностях формується якісна та надійна медицина в усьому світі. Широкий спектр сучасних стоматологічних послуг та висококваліфікована команда дозволяють знаходити розумні, ефективні та доступні рішення складних медичних проблем. Клініка «Німецька стоматологія» – це принципово інакша стоматологія.

Команда  «Німецької стоматології» – енергійні, успішні та прогресивні професіонали своєї справи. Злагоджена командна робота спеціалістів Клініки забезпечує якісну навігацію всього лікувального процесу та гарантує максимально прогнозований результат.

Клініка «Німецька стоматологія» використовує систему «оплати за результат», що унеможливлює будь-які приховані платежі. Клієнт завчасно знає вартість і платить за отримані послуги, а не за маніпуляції  чи просто візити до лікаря.

«Німецька стоматологія» змінює погляд на вітчизняну медицину, трансформуючи «медичний заклад» на  «високий сервіс», «пацієнта»  на «друга»,  «лікування»  на «результат».

Клініка «Німецька стоматологія»

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram