Єдиний в Україні інтернет-магазин товарів для складської логістики від компанії "Склад Сервіс" розширив асортимент продукції, додавши моделі зручних двоколісних візків для перевезення вантажів середніх розмірів.

Компанія «Склад Сервіс» добре відома серед підприємств, у бізнес-процесах яких задіяні склади, а отже, і складське обладнання. З 2005 року компанія поставляє, проектує та монтує складське устаткування різної складності й комплектації.

Онлайн-проект SSK-Market — перший в Україні сервіс, що пропонує товари для складської логістики онлайн. Це значно спрощує процес покупки для клієнта.

Нещодавно серед товарів, які можна купити на сайті, з'явилися ручні двоколісні візки — один із найпопулярніших засобів переміщення вантажів на невеликі відстані. Такі візки мають очевидні, але важливі переваги:

  1. - добре продумана конструкція дозволяє легко і швидко складати і розкладати візок;
  2. - алюмінієвий корпус робить візок досить легким (5 і 8 кг в залежності від моделі) і маневреним;
  3. - елементарне управління не вимагає спеціальних знань або навичок від персоналу;
  4. - візки не потребують додаткового обслуговування, дбайливого ставлення цілком достатньо для їх збереження протягом довгого часу;
  5. - посилена конструкція платформи збільшує термін служби візку.

У продаж надійшло дві моделі металевих двоколісних візків, які відрізняються вантажопідйомністю (100 і 200 кг), діаметром коліс (7 і 8 дюймів відповідно), а також розмірами вантажної платформи і загальною вагою.

Візки сертифіковані за стандартами ISO, що гарантує високий рівень якості, довговічність і відповідність усім міжнародним нормам.

Двоколісні ручні вантажні візки — незамінне обладнання для складу торговельних і промислових підприємств будь-якої галузі. Щоб придбати їх, тепер немає необхідності їхати до фізичної точки продажу: достатньо зробити замовлення на сайті компанії «Склад Сервіс» і очікувати доставку вибраних товарів.

Довідка про компанію:

Компанія «Склад Сервіс» була заснована у 2005 році й за роки активної роботи реалізувала понад 10 тисяч проектів різної складності, заслуживши довіру клієнтів. У їх числі — найбільші представники своїх ніш, міжнародні та українські підприємства. «Склад Сервіс» займається постачанням і проектуванням складських стелажів, металевих меблів, пластикової тари та іншого обладнання для складів. Онлайн-проект компанії — SSK Market — це перший і єдиний в Україні інтернет-магазин обладнання для складської логістики.

Контактна інформація:

02002, Київ, вул. Є. Сверстюка, 13, 2-й поверх

(044) 502-55-33

(093) 170-11-75

info@ssk-market.com.ua

http://ssk-market.com.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram