Українська компанія 5 plus — один з лідерів національного ринку натяжних стель — модернізувала офіційний сайт 5plus.dp.ua. Тепер клієнти компанії зможуть детально вивчити всі актуальні варіанти і зорієнтуватися в цінах.

Детальний опис, забезпечений якісними фотоприкладами готових робіт, допоможе клієнтам вже на етапі вибору отримати уявлення про майбутні стелі. Нова система вибору дозволяє не тільки визначитися з дизайном, але і прорахувати конкретний варіант.

Всі діючі пропозиції показані у вигляді яскравої зведеної таблиці. Кожен варіант стелі містить інформацію про ціну, конфігурацію, складність, час виконання замовлення.

Актуальний каталог компанії включає масу варіантів. Стеля може мати просту або складну геометрію, декорування фотодруком, імітувати зоряне небо. Представлені стелі з криволінійним швом, що поєднують відразу кілька фактур і колірних рішень. Можна зупинити свій вибір на перфорованій, багаторівневій або напівпрозорій стелі, замовити «ширяючу» стелю та ін.

Розробники компанії 5plus постаралися зробити сайт максимально зрозумілим. Клієнти повинні отримувати максимально чітке уявлення про стелю і орієнтуватися в цінах і термінах виготовлення.

Контактна інформація:

Іван Миколайович Жеба

Дніпро, вул. Святослава Хороброго (колиш. Чкалова), 35

+38 (050) 420-10-07

Гаряча лінія:

0 (800) 21-75-87

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram