Представники громадських організацій, волонтери та воїни АТО передали президенту Литви український прапор

15:45, 13 квітня 2017
Вікно
65 0

Вітчизняна делегація представників громадськості і волонтерів передала Президенту Литви Д. Грибаускайте триметровий стяг України від українських воїнів – зі словами вдячності за дружбу і підтримку. Свої підписи на ньому залишили бійці різних українських військових підрозділів із зони АТО. Ініціатива належить Всеукраїнській спілці учасників бойових дій та волонтерів АТО, ГО «Варта та захист» та за підтримки УСПП.

Як зазначив керівник делегації, президент УСПП Анатолій Кінах, Україна дуже цінує партнерство із Литвою – як на міжнародній арені, так і в двосторонніх відносинах. Вільнюс займає послідовну позицію щодо відстоювання територіальної цілісності України, підтримки її євроінтеграційного шляху на всіх етапах. Важливо, що така дружня допомога забезпечує підтримку і решти партнерів з ЄС.

«Литва і я, як президент, будемо завжди підтримувати Україну і її народ, з яким нас об’єднує спільність історичних традицій, цінностей, бажання подальшого демократичного розвитку», – наголосила  на зустрічі Д. Грибаускайте.

Сторони у розмові підкреслили важливість активної позиції громадянського суспільства і волонтерів, відстоювання національних пріоритетів у справі розбудови держави, її економіки, розвитку громадянського суспільства.

Президент УСПП Анатолій Кінах  презентував Д.Грибаускайте діяльність  Національного форуму «Трансформація України», що об’єднав лідерів громадської думки, політиків, бізнесменів, духовенство, активістів та став справжньою комунікаційною платформою між владою та суспільством. Наразі форумом розроблений проект Концепції трансформації України на основі кращих практик держав Східної Європи та Балтії.

Про це йшла мова й в рамках зустрічі президента УСПП із міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом.

Він зауважив, що наявні формати двосторонніх бізнесових комунікацій – діяльність Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад, проведення економічних форумів на найвищому рівні тощо – дають практичні та відчутні результати. Зростають показники торгово-економічного обороту, кількість підписаних контрактів, проектів аутсорсингу.

За його словами, 20 квітня в Києві пройде черговий Українсько-литовський бізнес-форум, на якому будуть розглянуті пріоритетні для вітчизняного підприємництва і їх литовський колег питання. Це пришвидшення адаптації економіки України до стандартів та технічних регламентів ЄС, енергоефективність, впровадження високих технологій, транспортний, транзитний потенціал і його розвиток та ін. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter