U-F-L.net: онлайн-сервіс доставки квітів SendFlowers змінив ім'я

17:13, 10 квітня 2017
Вікно
106 0

Популярний в Україні сервіс доставки квітів SendFlowers.ua поміняв назву на U-F-L.net. У керівництві квіткового холдингу UFL, якому належить сервіс, вважають, що зміна доменного імені допоможе збільшити географію продажів.

Початок квітня ознаменувався важливою подією в діяльності компанії UFL. Починаючи з 31 березня звичний багатьом українцям SendFlowers.ua переїхав на U-F-L.net — сайт в міжнародній доменній зоні. У UFL очікують, що така зміна принесе масу переваг в першу чергу для користувачів сервісу доставки квітів і подарунків, а також вигідно позначиться на життєдіяльності і зростання компанії.

«Не дивлячись на те, що в Україні UFL вже знайомий багатьом як компанія з доставки квітів #1, є ряд чинників, які об'єктивно стримують можливий розвиток. Це і нестабільна економічна ситуація, і державні ризики місцевої юрисдикції, непрозорі і незрозумілі правила для розвитку бізнесу в цілому, — говорить Олексій Созінов, керівник квіткового холдингу UFL. — Логічним і правильним кроком вважаємо розширення географії діяльності. Жоден російськомовний конкурент поки що не перейшов на цю модель: в своїх бізнесах вони показують певну регіональну прив'язку (ru, by, ua, kz). Ми ж розуміємо, що інтернет кордонів не має, тому відмовилися від регіональності на користь сервісу. Перехід до міжнародної доменну зону дає можливість скористатися послугою доставки квітів і подарунків в будь-якій точці планети».

У компанії відзначили, що сайт U-F-L.net вже доступний для користувачів мережі як з робочого столу так і в мобільній версії, а для самих прогресивних готуються мобільні додатки. Крім цього, для клієнтів з України готується довгоочікувана локалізована версія сайту.

«Від локального українського інтернет-магазину ми впевнено рухаємося в бік глобального онлайн-сервісу, який якісно, швидко, мобільно і з гарантією доставляє букети, інформує про доставку, розширює і покращує мережу партнерів по світу», — зазначив Созінов.

Компанія UFL працює на ринку квіткових доставок з 2003 року, має представництва в Києві, Москві, Санк-Петербурзі, Мінську, Алмати, Кишиневі та інших великих містах пострадянського простору. Понад 300 тис. успішно виконаних замовлень зробили компанію лідером на ринку квіткових привітаннь. Протягом 13 років флористи UFL створюють кращі композиції, щоб допомагати клієнтам створювати свято для близьких і рідних. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter