Навчання в Польщі: перспективна можливість для молоді України

17:04, 10 квітня 2017
Вікно
108 0

Отримання вищої освіти — перша і найголовніша сходинка для оволодіння перспективною спеціальністю та подальшого працевлаштування.

Для української молоді навчання в Польщі є доступним варіантом і має переваги перед вступом до ВНЗ інших країн. Середня вартість навчання складає від 650 до 2500 євро на рік за умови викладання польською мовою, в зв'язку з чим велике значення набувають мовні курси і адаптаційна програма для абітурієнтів.

Українсько-польський центр освіти пропонує консультації та всебічну підтримку майбутнім студентам. Пройти реєстрацію і заповнити анкету онлайн можна вже сьогодні, щоб визначитися з навчальним закладом, майбутньою спеціальністю та пакетом послуг. Це дозволить підготуватися до вступу, нотаріально завірити необхідні документи, оформити медичне страхування і візу.

Десяткипольськихвузівіуніверситетів: вибірзаабітурієнтом

Вибираючи навчання в Польщі, випускники шкіл і молодь, яка бажає отримати другу вищу освіту, мають можливість оцінити кілька кращих варіантів та подати документи в державний чи недержавний навчальний заклад. Це не вплине на рівень підготовки, оскільки університети Польщі мають стандартну систему викладання та організації навчального процесу. Дипломи цих внз котируються у всіх країнах Євросоюзу, що дає великі перспективи для подальшого працевлаштування за кордоном.

Кращі студенти можуть взяти участь у програмі обміну та продовжити навчання в одній із європейських країн, що дозволяє отримати диплом двох вищих навчальних закладів. Передбачена також навчальна практика в Польщі, що допомагає вдосконалювати не тільки професійні навички, а й освоїти нові дисципліни. Творча й обдарована молодь має можливість отримувати підвищені стипендії, брати участь у наукових дослідженнях та проектах.

Програминавчаннязакордономвід«UniverPL»

Після заповнення анкети майбутні абітурієнти отримують можливість проконсультуватися з фахівцями Українсько-польського центру освіти і вибрати спеціальність, внз, порядок оплати і пакет послуг:

Пакет «Мінімум»:

- Консультація абітурієнтів при виборі внз, спеціальності, форми навчання.

- Консультації під час збору пакету документів для вступу, допомога перекладача, нотаріальне завірення паперів.

- Допомога в отриманні візи і оформленні медичної страховки.

Пакет «Максимум»:

- Консультація абітурієнтів при виборі внз, спеціальності, форми навчання.

- Консультації при зборі пакету документів для вступу, допомога перекладача, нотаріальне завірення паперів.

- Візова підтримка майбутнього студента. Консультації при оформленні медичної страховки.

- Надання допомоги при поселенні, покупці стартового пакета для мобільного зв'язку, оформленні банківської карти.

- Консультації батькам при отриманні візи.

- Екскурсії по Польщі з групою студентів. Звіт куратора про успішність студента.

На даний момент абітурієнтам, які пройшли реєстрацію та співбесіду, пропонується значна знижка на навчання і можливість оплачувати її частинами за перший і другий семестр. Завтрашнім випускникам Українсько-польський центр освіти «UniverPL» пропонує до надходження пройти інтенсивні курси вивчення мови. Це допоможе адаптуватися в новій країні та отримати вищу освіту європейського рівня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter