CRM-система OneBox: підвищилася ціна на комерційну версію

17:05, 29 березня 2017
Вікно
51 0


 

Коммерческая версия CRM-системы OneBox с 13 марта 2017 года выросла в цене на 33%.

Вартість OneBox збільшилась на тлі зростаючої конкуренції і економічної кризи в Україні. Про стратегію розвитку OneBox і ситуації на ринку CRM-систем розповідають розробники, клієнти OneBox і експерти ринку.

30 січня 2017 була презентована оновлена версія системи OneBox з безліччю виправлень і доопрацювань за побажаннями клієнтів. Список з описом оновлень зайняв у розробників 161 аркуш А4. Оновлення торкнулися всіх модулів OneBox і мобільної версії.

Систему «навчили» аналізувати досвід співробітників, вести чат-переписку за типовими запитами, підказувати кращого виконавця завдання і прогнозувати ймовірний результат угоди. Крім цього, в CRM OneBox оновили інтерфейс користувача і додали нові автоматичні дії. Після додавання нових функцій і з урахуванням попиту розробники переглянули і збільшили вартість ліцензій.

Світовий ринок CRM зростає. У 2017 році аналітики Gartner прогнозують йому обсяг 36,5 млрд доларів, а середньорічний темп зростання даного ринку становить близько 15,1%.

«Ми проаналізували попит і пропозицію на ринку CRM, співвіднесли з можливостями OneBox і визначили оптимальні тарифи», — заявляє прес-центр CRM OneBox.

«Вартість CRM OneBox більш прийнятна, ніж у конкурентів, — каже Антон Юмаєв, — керівник відділу маркетингу групи компаній «Ензим», в яких впроваджена CRM OneBox. — Ми почали вивчати ринок постачальників подібного програмного забезпечення і склали список з трьох кандидатів, серед яких єдиним українським розробником був WebProduction, який створив CRM OneBox».

Ціна однієї ліцензії комерційної версії за тарифом «Startup» після подорожчання складає 399 доларів. Тариф «Company» з дев'ятьма ліцензіями і персональним менеджером інтеграції виріс до 3 399 доларів. Безлімітна кількість ліцензій за тарифом «Enterprise» коштує 15 999 доларів.

«Це дорожче, ніж „Бітрікс“, який практично безкоштовний. І я їм за це вдячний, тому що вони забирають несерйозних клієнтів. А продукти Terrasoft, Microsoft, SAP коштують в два-три рази дорожче нашого», — говорить Максим Мірошниченко, технічний директор CRM OneBox в інтерв'ю для Retail community.

Детальніше про можливості OneBox можна дізнатися на особистому презентації від фахівців компанії.

Про OneBox:

CRM OneBox — це програмне забезпечення для управління ресурсами, персоналом і обслуговуванням клієнтів. CRM OneBox автоматизує процеси документообігу, товарообігу, роботу колл-центру і адміністрування відділів. Вона контролює час і результати роботи співробітників, дає статистику і повідомляє про порушення. Зберігає події — дзвінки, листи, смс, — а також дії в системі: проведення оплат, закриття завдань і замовлень.

Контакти:

CRM OneBox

webproduction.ua

+380 (44) 332-93-25

sales@webproduction.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter