Сьогодні 4K впріоритеті. Всебільшакількістькористувачіввіддаєперевагувисокійякостізображеннятавсечастішеобираєвідеоконтентвиключноформату Ultra HD.

Аби ви не розгубилися при покупці нового сучасного телевізора, ми підготували добірку з п'яти найпопулярніших моделей.

Обираючи новий телевізор, придивіться до моделі з 4K. Пропонуємо вам ознайомитися з невеликою добіркою таких пристроїв.

Samsung UE40KU6300

Цей телевізор має великий попит, при цьому залишається досить доступним за ціною. Має гарний вигнутий екран. Оснащений Smart TV, двома USB-входами, підключенням до Wi-Fi. Підтримує контент у найрізноманітніших форматах. Тут є функція HDR Преміум, яка забезпечує покращене зображення. Цього вдалося досягти завдяки розширеному динамічному діапазону, максимальній яскравості у світлих областях картинки та глибшому чорному кольору в темних місцях.

LG 43UH610V

Відносно недорогий варіант. Оснащений Smart TV для перегляду фільмів та відеороликів з інтернету. Також є підтримка HDR Pro, що оцінять власники ігрових консолей. Як для бюджетної покупки, прекрасний варіант. Однак досвідчені користувачі рекомендують все ж звернути увагу безпосередньо на картинку та підсвічування. А, можливо, глибина чорного кольору здасться достатньою, а невисока вартість телевізора візьме гору над іншими вимогами.

Sony KD49XD7005

Ця модель по праву вважається вишуканою прикрасою будь-якого інтер'єру. Підтримується операційна система Android TV, що робить можливим скачування додатків з Play Market. Тут зручно слухати музику, грати в улюблені ігри, завантажувати кіно з інтернету. Зображення відрізняється високою чіткістю й різкістю. І навіть у разі, коли відеосигнал не такий гарний за якістю та не відповідає Ультра HD, картинка бездоганна завдяки потужному процесору і спеціальним алгоритмам, які обробляють сигнал в онлайн-режимі. Вартість цієї моделі відносно висока.

Samsung UE55KU6300

Вигнутий 55-дюймовий дисплей. Дивитися фільми на такому екрані неймовірно комфортно за рахунок підвищеного рівня реалістичності, якого вдалося досягти завдяки оптимізованому радіусу кривизни. Тут присутній класичний для цього виробника широкий набір налаштувань і можливостей, а для надання високоякісної картинки використовується ряд технологій і програмних продуктів, як наприклад, режим Auto Motion Plus або режим HDR Premium. Операційна система — власна OS Tizen.

LG 55UH620V

Ця модель також має великий 55-дюймовий екран. Не менш стильний пристрій. Тонкий витончений корпус — особливість техніки. Тривимірна обробка кольору мінімізує спотворення та надає відтінки, максимально наближені до живих. Динамічний діапазон широкий. Підтримується алгоритм Ultra Sound, який представляє собою спеціальну технологію відчуття об'єму звуку. Також присутні HDR Pro і, зрозуміло, Smart TV для перегляду відеоконтенту з інтернету і запуску ультрасучасних комп'ютерних ігор.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram