Зранку  українська делегація, що складалася з вболівальників фан-руху “Вірні збірній”, представників Федерації футболу України та преміум-спонсора нашої збірної, відвідала один з хорватських дитячих будинків — Kuca Sv.Terezije od Halog Isusa za nezbrinutu djecu. Мета візиту — передати дітям благодійну допомогу та гостинці, зібрані фанатами з України напередодні виїзду до Хорватії.

“В цьому дитячому будинку проживає 27 дітей, — розповідає Вінка Глухаковіч, соціальний працівник притулку. — Це не тільки сироти, але й діти, батьки яких не можуть їх нормально виховувати, або не мають змоги піклуватися про них. Від нас вони або повертають в свої родини, або знаходять нові, інколи їх переводять до інших навчальних закладів. Проте у нас про них турбуються як в повноцінній сім’ї”.

Візит з України дуже потішив дітей. Наші вболівальники зіграли з ними в футбол прямо на доріжках в саду, а настанови дав Рауль Ріанчо, тренер національної команди України: “Бути лікарем, архітектором чи інженером набагато легше, ніж бути гравцем ТОП рівня. Тому що, коли ти — лікар, архітектор, інженер, все залежить від тебе. Але коли ти гравець ТОП рівня, не все в твоїх руках. Вболівальники, тренер, який тебе не бачить, журналісти, а також момент удачі впливають на тебе. Але найголовніше для всіх — освіта та навчання.

До того як стати тренером, я був вчителем і завжди це казав своїм учням”. 

Саме для навчання вболівальники фан-руху “Вірні збірній” спільно з преміум-спонсором Національної збірної команди України з футболу подарували вихованцям дитячого будинку два планшети, а також частину екіпірування (футболки) для гри в футбол.

“Футбол і такі акції можуть згуртувати людей. Особливо на фоні тих подій, які зараз відбуваються в Україні, — додає Рауль Реанчо, — Діти, ветерани, вболівальники — всіх їх об’єднує гра. І не на одну мить чи матч, а назавжди.”

Далі українських фанів чекала товариська гра з ховатськими вболівальниками.

#вірні_збірній, #virni_zbirniy

“Вірні збірній” — український фан-рух, створений за ініціативи нового преміум-спонсора Національної збірної команди України з футболу — компанії “Перша приватна броварня” — та підтримки Федерації футболу України. Його мета —  створити справжню збірну вболівальників, яка підтримуватиме наших гравців незалежно від результату конкретного матчу і покаже, що українці вміють уболівати красиво та від усього серця.

“Перша приватна броварня” — преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу. Це  четверта за величиною обсягів виробництва та долею ринку пивоварна компанія в Україні. Загалом протягом 2016 року компанія виготовила 1,85 млн. гл пива та квасу. Незважаючи на падіння пивного ринку України за минулий рік приблизно на 7,4% (по відношенню до 2015 року), ринкова частка “Першої приватної броварні” станом на грудень 2016 року становила 14,95% порівняно з 11% станом на цей же місяць 2015 року. В грошових показниках компанії належить 14,65% долі ринку (грудень, 2016). До продуктового портфелю компанії входить 15 власних торгових марок пива та квасу, а також 4 ліцензійні бренди.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram