Вибір адвоката в Києві - Компанія Слинько та партнери

17:58, 23 березня 2017
Вікно
48 0

Реформування і оновлення, яке відбувається в багатьох сферах України, стосується і її правової системи. Для суб'єктів підприємницької діяльності це створює додаткові ризики, які можуть обернутися не тільки фінансовими втратами, але і втратою бізнесу. Щоб уникнути небажаних наслідків, які можуть бути не тільки у вигляді адміністративної, а й кримінальної  відповідальності, необхідна професійна юридична допомога. Це найкращий спосіб попередити фінансові втрати та інші прямі та непрямі збитки для підприємства.

Нестабільність законодавства, розбіжності з контрагентами та правоохоронними органами, необхідність податкового планування - все це вимагає професійного підходу і своєчасного реагування. Але найкращий вихід - попередження можливих проблем. Саме тому ми рекомендуємо замовити юридичні послуги у компанії «Слинько та партнери». 

Юридичний захист включає проведення:

• правового аналізу документів;

• абонентського обслуговування;

• податкового планування та оптимізації;

• і багато чого іншого.

Судові розгляди у кримінальних, адміністративних, господарських справах по економіці, оподаткуванню, корупційних злочинах, хабарам - це ті напрямки, в яких потрібна допомога адвоката. Найняти потрібно такого фахівця, який має відповідний досвід у подібних справах і може попередити дії співробітників правоохоронних органів, спрямованих проти інтересів клієнта.

Чимало неприємностей можуть принести перевірки контролюючих органів. Призупинення діяльності підприємства, накладення штрафів, відкрите кримінальне провадження - неповний перелік можливих наслідків. Послуги адвоката в таких ситуаціях незамінні.

Тим більше потрібен професійний адвокат, якщо за результатами перевірки чи суперечки з контролюючими, податковими органами підприємство змушене звертатися з позовом для захисту власних інтересів. В такому питанні, як представництво в суді, потрібен досвідчений адвокат, який надасть ефективний захист.

Складність господарського законодавства і неоднозначна судова практика вимагають, щоб виявлялася професійна підтримка і в господарських спорах. Послуги адвоката нерідко дозволяють вирішувати непросту ситуацію ще на стадії досудового врегулювання. Найняти його слід якомога раніше.

Професійна правова юридична допомога дозволяє ефективно вирішувати питання в сфері податкового планування та оптимізації. Гарний адвокат допоможе знизити витрати суб'єкта господарської діяльності, тим самим підвищуючи його конкурентоспроможність на ринку. Це не тільки дозволить підприємству вистояти в кризові періоди, але і значно зміцнить його становище на ринку.

Для ефективного захисту фізичних і юридичних осіб потрібні тільки якісні юридичні послуги. Без цього шанси успішно захистити інтереси юридичної або фізичної особи близькі до нуля. Компанія «Слинько та партнери» запрошує до співпраці. Кримінальні, адміністративні та господарські справи особливої складності - спеціалізація наших адвокатів. Клієнти нашої компанії отримують ефективний правовий захист в економічних і податкових сферах, у корупційних справах.

Зателефонувавши нам:

1. Ви звертаєтеся до професіоналів, у яких досвід роботи в сфері права - понад 25 років.

2. Ваша захист буде будуватися на попередженні небажаних наслідків. У адвокатів Компанії досвід роботи в правоохоронній системі, тому ми знаємо принципи роботи контролюючих органів, прогнозуємо їх ймовірні дії наперед.

3. Імовірність успіху у Вашій справі - 93%. Саме такий відсоток виграних справ у Компанії.

4. Ви можете розраховувати на ефективний захист від адвокатів Компанії на будь-якій стадії процесу.

5. Якщо для Вас економічно невигідно відстоювати свої інтереси, адвокати Компанії скажуть про це прямо і відразу. Ми об'єктивно оцінюємо ситуацію не тільки з правової, але і з економічної точки зору.

6. Вам не доведеться гаяти час, щоб приїхати в наш офіс - адвокати Компанії самі приїдуть до Вас.

Замовити послуги Компанії «Слинько та партнери» - значить інвестувати в розвиток і безпеку свого бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter