Розробники популярної CRM-системи OneBox спільно з бізнес-каталогом українських компаній UA-REGION розроблять повну базу компаній країни, яка буде інтегрована в CRM-систему.

Такий каталог підприємств корисний фінансовим директорам, фахівцям в області маркетингу, пошуку партнерів і клієнтів. Для користувачів CRM-системи «OneBox» ділові контакти України — це додатковий канал продажів. Особливістю найбільшого бізнес-каталогу «UA-REGION» є те, що він постійно оновлюється і тому пропонує актуальні, діючі контакти зареєстрованих клієнтів.

При підключенні контактів «UA-REGION» до «OneBox», бізнес позбавляється від необхідності напрацьовувати клієнтську базу. Починаюча компанія відразу переходить до етапу активних продажів таргетованим групам клієнтів України. Бізнес-каталог «UA-REGION» є найкращим для CRM-систем в Україні. Детальніше на сторінці.

«Як показує практика, компанії збирають і впорядковують контакти своїх клієнтів роками. Це забирає чимало ресурсів, а контакти з часом частково застарівають, — говорить технічний директор «CRM OneBox» Максим Мірошниченко. — А співпраця з „UA-REGION“ дозволяє клієнтам з новим продуктом вийти відразу на всеукраїнський ринок і конкурувати з найбільшими гравцями».

Структурованість каталогу «UA-REGION» і існуючі в «CRM OneBox» фільтри дозволяють відібрати оптимальні контакти під кожну окрему маркетингову задачу. Також їх можна легко групувати по потрібним ознаками. Програма автоматизує роботу з групами клієнтів: користувач системи створює необхідні йому фільтри і задає системі ознаки, за якими вона автоматично розподіляє клієнтів в групи. Відібрані достовірні контакти контрагентів разом з модулями масових розсилок і автоматизованого колл-центру, які має «CRM OneBox», ефективно конвертуються в покупців.

Про OneBox:

CRM OneBox — це програмне забезпечення для управління ресурсами, персоналом і обслуговуванням клієнтів. CRM OneBox автоматизує процеси документообігу, товарообігу, роботу колл-центру і адміністрування відділів. Вона контролює час і результати роботи співробітників, дає статистику і інформує про порушення. Зберігає події — дзвінки, листи, смс, — а також дії в системі: проведення оплат, закриття завдань і замовлень.

Про UA-REGION:

UA-REGION.INFO — бізнес-каталог, який містить понад 500 000 підприємницьких одиниць України. Ділові контакти впорядковані за послугами, адресами і іншими параметрами. Компанія надає на замовлення регіональні і галузеві бізнес-довідники.

Контакти:

«CRM OneBox»

+380 (44) 332-93-25

sales@webproduction.ua

«UA-REGION.INFO»

+38 (044) 5027351

info@ua-region.info

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram