Онлайн-покупки користуються великою популярністю, поступово замінюючи звичні походи по магазинах: тут замовити продукцію можна за допомогою кількох кліків. Цієї популярної тенденції дотримуються і дистриб'ютори медикаментів. Відшукати онлайн-майданчик з продажу ліків не складає особливих труднощів. Купити потрібний препарат в інтернет-аптеці можна в кілька кліків. До того ж, асортимент продукції у онлайн-майданчиків набагато ширший, а значить, ймовірність знайти потрібні ліки вища.

Але при покупці ліків потрібно бути обережним, вибираючи тільки перевірені портали, які забезпечують постачання якісної, сертифікованої продукції. Інтернет-супермаркет Rozetka добре зарекомендував себе на вітчизняному ринку, а серед асортименту його товарів недавно з'явилися медикаменти.

«Розетка» пропонує користувачам продукцію відмінної якості за доступною ціною. Черговим етапом розширення стало відкриття розділу з продажу медикаментів, в рамках якого супермаркет співпрацює з мережею магазинів «Космо». Всі ліки сертифіковані, і покупець може бути впевнений, що придбає якісний товар.

«Лікарські препарати і трави» — один з двох великих розділів аптеки інтернет-магазину Rozetka. Товари відсортовані за категоріями відповідно до їх призначення: для травної, нервової, імунної, серцево-судинної, сечостатевої, кровоносної систем. Тут є гормональні, офтальмологічні, дерматологічні препарати, засоби від ЛОР-захворювань, вітаміни, антибіотики, знеболюючі, спазмолітики, мазі та інші засоби, такі як лікарські трави і цілющі збори.

Другий розділ аптеки — «Товари медичного призначення» — включає супутні витратні вироби: пластирі, шприци, перев'язувальні матеріали, персональні аптечки та ін. На сайті представлені також спеціалізовані товари для медичних центрів: медичні набори, інструменти, системи для переливання, внутрішньовенних ін'єкцій, шовні матеріали і т. д.

Щоб купити необхідний товар, потрібно просто зайти на його сторінку і оформити замовлення, заповнивши невелику анкету. Можна відкласти ліки в «список бажань» і придбати його пізніше. Якщо потрібне найменування на момент замовлення відсутнє, можна оформити підписку на автоматичне оповіщення про його наявність, а коли товар буде доступний для покупки, користувач отримає відповідне повідомлення.

На даний момент товари, придбані в розділі з продажу медикаментів на сайті Rozetka, можна отримати шляхом самовивозу зі складів аптек мережі «Космо» в Києві. Але завдяки активному розвитку супермаркету можливість купити ці товари скоро з'явиться в інших містах країни. Придбати якісні медикаменти в «Розетка» буде так само легко, як і популярну техніку. Знайти потрібні ліки можна за посиланням: https://apteka.rozetka.com.ua.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram