Компанія-газотрейдер «Скела Терциум» стала спонсором збірної України з біатлону. Підписано договір з Федерацією біатлону України, в якому йдеться, що «Скела Терциум» надаватиме спонсорську підтримку українській збірній з біатлону в важливий передолімпійський сезон 2017-2018 років.

Під час підписання контракту представники «Скела Терциум» наголосили, що для компанії-газотрейдера дуже приємно і важливо підтримувати українських біатлоністів, особливо в відповідальний період підготовки до ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, які в лютому 2018 року відбудуться в південнокорейському Пхьончхані.

Компанія «Скела Терциум» розуміє, що для того, щоб досягати кращих результатів спортсменам потрібна серйозна підготовка. А для цього необхідна і додаткова спонсорська підтримка. Мільйони людей в усьому світі спостерігають за успіхами українських спортсменів. Це один з небагатьох зимових видів спорту, де українська збірна показує високий професіоналізм і перемагає. «Скела Терциум» хоче, щоб українські біатлоністи  були ще краще забезпечені і отримували ще кращу підготовку. В компанії сподіваються, що її підтримка допоможе спортсменам здобувати нові яскраві перемоги.

Біатлон є єдиною олімпійською дисципліною, у якому Україна отримувала нагороди на Олімпійських іграх у 2014 році: Віта Семеренко виборола «бронзу» у спринтерських перегонах, а наша жіноча збірна завоювала «золото» у естафетній гонці.

За підсумками  Національного олімпійського комітету України найкращими спортсменами грудня 2016 року та січня 2017 року стали саме представники біатлону. В останньому місяці минулого року високого визнання НОК удостоєна Анастасія Меркушина, а в січні найкращою спортсменкою місяця стала Юлія Джима.

Компанія «Скела Терциум» вже давно та активно підтримує український спорт. «Скела Терциум» є генеральним спонсором команди «BAZA44», яка виступає у Чемпіонаті України з шосейно-кільцевих мотоперегонів, а також виступає в окремих дисциплінах автоперегонів.

«Нашим спортсменам потрібно активно допомагати. Адже кожна перемога – це не просто перемога конкретного спортсмена. Це перемога всієї країни. Спорт допомагає молодому поколінню побачити для себе у житті приклад, вартий наслідування, навчиться прагнути чогось, працювати для досягнення нових висот, вдосконалювати свою майстерність і у підсумку боротися за перемогу», – впевнені в компанії «Скела Терциум».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram