Особливості обладнання 

Серед виробників будь-якого обладнання є визнані лідери, що стають своєрідним еталоном якості для інших брендів. Саме тому, обираючи пилосос сепараторного типу, радимо звертати увагу на екземпляри, що створені однією з німецьких компаній. Як доводять статистичні данні, саме її продукція отримала визнання найбільшої кількості споживачів. В десятках країн світу щоденно і в занчний кількості  замовляється саме сепараторний пилосос Pro-Aqua. Чому ця техніка така затребувана зрозуміти не складно, наводимо основні причини в кількох пунктах:

  • Абсолютна відсутність сервісних витрат. Господарю немає потреби періодично витрачати кошти з сімейного бюджету на фільтри, витратні матеріали у вигляді миючих засобів та гасники піни.
  • Спрощений алгоритм роботи. Ця, здавалося б, складна техніка не потребує від користувача  жодних спеціальних навичок.
  • Звернемо увагу на цілковиту універсальність. Рішення щодо придбання пилососа сепараторного типу, допоможе в десятках випадків. Окрім стандартної можливості прибирання підлоги і килимових покриттів, ви отримуєте можливість проведення швидкого генерального прибирання. Щоб унікальність пристрою стала вкрай зрозумілою, згадаємо про можливість і доступність функції глибинного прибирання матрасів і миття вікон, а також полірування граніту та мармуру.

Принцип дії

На думку експертної спільноти, сепараторні пилососи - це ціна здоров'я та гарного самопочуття людей різних вікових категорій. Часточки пилу та бруду, що всмоктуються агрегатом, потрапляють на сепаратор, а потім під тиском до спеціального резервуару, заповненого водою. Саме у воді лишається все сміття, а на виході з пилососа користувач отримує чисте, добре  зволожене повітря, що створює здоровий мікроклімат помешкання. Процес догляду за доскналим пристроєм простий до непристойності. Досить просто вилити води та добре протерти резервуар. Вважайте, що пилосос з аквафільтром сепараторного типу доглянутий цілком і повністю. 

Обрання бренду

Сьогодні купити сепараторний пилосос не складно, багато торгівельних марок постійно презенують нові моделі. Професійні тести свідчать про те, що сьогодні за своїми характеристиками Pro-Aqua випереджає всіх конкурентів. Модель переважає інші відомі бренди за показниками і якістю прибирання, а також може претендувати на лідерство завдяки мінімальному шумовому навантаженню. Варто також відмітити вдалі аксессуари, що відрізняються ергономікою та високою єфективністю. 

Не будемо забувати і про те, що гарантійні зобов'язання неімецької компанії-продавця досягають 10 років. Що ж до реального строку експлуатації, то він сягає мінімум вдвічі довшого терміну. Німецькі сепараторні пилососи всюди мають переважно позитивні відгуки. Всі групи споживачів абсолютно задоволені універсальними пристроями, що забезпечують чистоту та здоровий мікроклімат їхніх домівок. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram