Завдяки локалізованому IT-департаментом компанії BDO Consulting додатку користувачі SAP Business One в Україні отримають можливість вести повноцінний бухгалтерський облік своїх операцій.

Ключовими особливостями українського додатку до ERP-системи є простота та зручність створення податкових накладних, які надсилаються в електронному вигляді до систем фіскальних та контролюючих органів, а також можливість створювати електронну декларацію з ПДВ. Окрім податкового обліку, SAP Business One допомагає формувати всю необхідну бухгалтерську документацію відповідно до чинного законодавства.

Система SAP Business One містить попередні налаштування інтеграції з системами "Клієнт-Банк", що дозволяють опрацьовувати банківські виписки в автоматичному режимі, а також надсилати електронні платіжні доручення в банк.

IT-департамент компанії BDO Consulting активно працює над новими локалізованими додатками до SAP Business One і за кілька місяців очікується доповнення функціоналу ERP-системи усіма необхідними інструментами для розрахунку та виплати заробітної плати.

Денис Лісовий, керівник відділу бізнес аналітики міжнародної консалтингової компанії BDO Consulting: “Запорукою ефективності нового продукту стала тісна співпраця наших IT-спеціалістів із колегами з аудиторського та консалтингового напрямків діяльності компанії БДО в Україні. Вони добре знають потреби та запити своїх клієнтів і брали активну участь у створенні сучасного продукту”.

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками в 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, СІРА, MBA, CPA і інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ.

BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів і державних корпорацій.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram