false

Про це в інтерв'ю Agroportal.ua повідомив Дмитро Шпаков, президент бізнес-підрозділу AB InBev Східна Європа.

«Ми плануємо залишатися на провідних позиціях. Деякий час тому ми взяли курс на преміумізацію портфеля. Сьогодні у нас найсильніший портфель в цьому сегменті та найбільша частка в преміумі – 38% за підсумками 2016 року. Прекрасно себе почувають і локальні бренди – «Чернігівське» лідер ринку з 2008 року. У 2016-му його частка склала 16,5%», – розповідає експерт.

За словами Шпакова, ринок пива за останні роки істотно скоротився приблизно на 40% з 2008 року. Шпаков додав, що, незважаючи на загальне падіння ринку, обсяг продажів імпортних брендів в Україні зростає. «У 2016 році ми завезли кілька нових сортів Leffe, сидр Stella Artois. У цьому році ми також плануємо поповнювати портфель цікавими європейськими сортами, а також локальними запусками», – коментує президент бізнес-підрозділу AB InBev Східна Європа.

Також він повідомив, що потроху пивна культура розвивається в Україні. Споживач пробує крафтові сорти і стає більш вимогливим по відношенню до категорії як такої. «Тому ми сьогодні плануємо розширювати лінійки існуючих брендів, глобальних і локальних, і пропонувати нові смаки до вже існуючих», – говорить Дмитро Шпаков.

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ

ПАТ «САН ІнБев Україна» представляє найбільшу в світі пивоварну компанію у світі Anheuser-Busch InBev і об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: BUD, Corona Extra, Stella Artois, beck's; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Löwenbräu, Franziskaner, Spaten, а також локальних ТМ «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське», DAO. У 2016 році частка українського ринку ПАТ «САН ІнБев Україна» склала 30,0% у натуральному вираженні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram