Які квартири для оренди в Києві користуються попитом?

17:56, 02 березня 2017
Вікно
380 0
false

Київ, столиця України, приваблює приїжджих практично круглий рік. Сюди їдуть вчитися, працювати, відпочивати, відвідувати культурні заходи. Зі зрозумілих причин, багато хто, хто приїжджає столиці тимчасово або для тривалого перебування, намагаються знайти житло у зручному районі і за адекватною ціною. І цим житло стає квартира, яку здають в оренду.

Які квартири, здаються для тривалої оренди, сьогодні користуються найбільшим попитом у Києві? Для тих, хто тільки переїхав до Києва, представників середнього класу і студентів, пріоритетним фактором вибору квартири для оренди є її вартість. Оптимальним вибором щодо ціни може стати Троєщина, яка прогнозовано користується попитом практично круглий рік. Велика кількість пропозицій, що диктує низькі ціни – це плюс Троєщини. Тим не менш, у цьому районі спостерігаються транспортні проблеми, пробки і відсутність метро дають про себе знати.

Позняки – ще один район, в якому традиційно добре знімають квартири на тривалий термін. Незважаючи на те, що ціни на квартири тут можуть бути трохи вище, мешканців приваблює розвинена інфраструктура і хороший стан житла. Певним попитом у мешканців, які знімають квартири довгостроково, користується і Оболонь. Тут представлений широкий асортимент торгових комплексів і центрів для розваги. А ось Шевченківський район з цінами вище середнього викликає менший інтерес у широкої споживчої аудиторії.

У свою чергу, у тих, хто хоче снять квартиру в Киеве посуточно, пріоритети дещо інші. Для тих, хто приїхав у Київ ненадовго, ключовим фактором залишається стан квартири та її транспортна доступність. Тому найбільшим попитом користуються об'єкти в центрі і біля вокзалів. Ті, хто шукає низьку вартість, розглядають варіанти у спальних районах. Тому можна зробити висновок, що майбутні мешканці, які розраховують прожити в столиці мінімум кілька місяців, намагаються знайти оптимальний варіант з низькою ціною у віддалених районах з відносно непоганий доступністю до транспорту. Подобово квартири краще здаються в центрі, біля станцій метро та вокзалів.

Аналогічні правила працюють на ринку нерухомості та в інших великих містах країни. Однак, в курортних містах, як Одеса, багато в чому ціна на оренду залежить ще й від пори року. Тому якщо вас цікавить квартира в Одессе посуточно, в листопаді і в червні за одну і ту ж квартиру ви можете сплатити різні суми грошей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter