Забудова Рибальського півострова: від ідеї до втілення

17:13, 28 лютого 2017
Вікно
386 0

28 лютого о 14:00 у приміщенні Fedoriv HUB за адресою вул. Велика Васильківська, 5,  відбулася презентація проекту реновації промислової зони півострова Рибальський на житловий район нового зразка.

Організатор заходу – Riverside Development, серед партнерів проекту: Київміськбуд, Perfect Group.

В якості спікерів конференції слово  взяли: генеральний директор Riverside Development Андрій Вавриш, представники бюро розробників концепції планування території Рибальського острова Антон Олійник (buro o), Володимир Зотов (бюро ініціативної архітектури "GA") та інші учасники проекту.

Протягом презентації розробники проекту розкрили питання, пов’язані із реалізацією проекту в контексті тенденцій розвитку м. Києва, а також поточний стан робіт на будівельному майданчику проекту, етапи та терміни реалізації житлового району. Сьогодні перед столицею стоїть велике питання – надалі продовжувати розбудовувати приміські зони чи розпочати розвивати величезні промислові території в межах міста, які використовуються не ефективно? Проект Rybalsky – не перший пропонує переосмислення однієї з найцінніших промислових територій – Рибальського острову. Чому ж попередня концепція розбудови офісного центру «Київ Сіті» не спрацювала? Чому натомість було затверджено детальний план території, який передбачає будівництво житлових кварталів та об’єктів інфраструктури? Команда розробників концепції переконана, що черговий бізнес-центр на 2 млн. квадратних метрів створив би транспортну проблему. Натомість проект Rybalsky декларує створення нового якісного комфортного багатофункціонального району, який забезпечить 30 тис. осіб житлом та 20 тис. робочих  місць.

Важлива перевага проекту Rybalsky – унікальний підхід до благоустрою та інфраструктури. Девелопери проекту не економлять на проектуванні та будівництві необхідної інфраструктури! В процесі «від концепту до втілення» працювало щонайменше 100 архітекторів, міських планувальників, інженерів та інших фахівців.

«Для нас важливо, щоб усі розуміли перспективи нашого проекту, швидкість та якість його реалізації, глибину продуманості цінностей, які закладені в цей проект та неготовність зробити хоч один корок назад під час реалізації проекту» - каже генеральний директор Riverside Development Андрій Вавриш.

Також забудовники акцентують увагу на тому, що вже в жовтні цього року одночасно з запуском в експлуатацію перших двох будинків буде добудований навчальний комплекс на території. А вже на День Києва генеральний директор Riverside Development Андрій Вавриш запрошує всіх на відкриття бульвару на території майбутнього району.

Американський економіст, автор теорії креативного класу Річард Флорида зазначає «Місто – це не просто будинки – це середовище, де люди живуть. Якщо в містах буде зручно та комфортно, тоді буде рости і економіка».

Тому ми хочемо щоб Рибальський став новим міським центром – не соціальним ґетто “селищем під охороною”, а відкритим простором для життя містян. Новий Київ будує новий бізнес. Не мер, не президент – вони задають нам законодавче підгрунтя, однак все в наших руках. Ми чесно кажемо, що ми бізнес і ми  маємо бути економічно ефективними. Однак ми створюємо не лише квадратні метри, ми створюємо простір для життя. Не дарма цей вислів став лозунгом нашої рекламної кампанії. Нова якість життя, нова якість освіти, нова архітектура, комфортні публічні простори, зручна інфраструктура на всіх рівнях – все це є нашим вкладом в наше місто. Ми хочемо показати всій країні, що можна жити інакше».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter