"Риболовний спорт у нашій країні має давні традиції і саме тому нам є чим пишатися у сучасності, адже саме наші спортсмени демонструють на міжнародних змаганнях дуже високий рівень. Достатньо тільки згадати, скільки в Україні чемпіонів світу з риболовного спорту. Риболовно-спортивний рух нашої країни постійно прогресує, з року в рік відбуваються нові зміни. Однак ми вирішили підійти до цього радикально і підняти змагання на принципово новий рівень. Для цього і було створено Українську Риболовну Лігу (Ukrainian Fishing League)», наголосив Анатолій Керезвас, Президент Української Риболовної Ліги.

Відповідно до рівня учасників для турніру обрано й найкращі локації. Для проведення змагань обираються найбільші водосховища України а місцем розміщення учасників змагань є сучасні та найкращі бази відпочинку. Всі найсучасніші технології будуть використовуватись і під час турніру. Так на час змагань кожен човен обладнується відеокамерами та GPS-трекерами, а професійна команда відео операторів буде фіксувати найцікавіші моменти задля того, щоб не тільки залишити безцінні кадри для історії, а й для пропагування та поширення цього найпопулярнішого в світі хобі.

«UFL встановлює нові стандарти проведення риболовних змагань. Це гуманне ставлення до риби, повністю прозоре, об'єктивне суддівство, вибір кращих акваторій та багато іншого. Додатковим стимулом для рибалок буде й призовий фонд турніру який складає більше пів мільйона гривень, а головний приз сезону 2017 року – риболовний катер «UMS 500 Tuna Tournament» від українського виробника човнів «УМС Марін», підкреслив Анатолій Керезвас.

Засновниками ліги професійних рибалок «Ukrainian Fishing League» та організаторами змагань виступили Анатолій Керезвас, Володимир Плечун, Сергій Блескун та Юрій Петраш.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram