Фокстрот з "Фокстротом": копійчужка, квадрокоптер та флешмоб!

16:58, 27 лютого 2017
Вікно
174 0

300 медалей, 500 учасників флешмобу, майже тисяча пар-учасників – такими результатами відзначився XXVIII танцювальний фестиваль «Парад надій»-2017, що назвав кращих в Україні та за кордоном у бально-спортивних танцях.

25 та  26 лютого  у столичному виставковому центрі «Київекспоплаза»  кращі танцювальні пари країни «відтанцювали»   XXVIІІ  Міжнародні   традиційні змагання  зі   спортивного   танцю «ПАРАД НАДІЙ – 2017» та турнір за кубок «Фокстроту».  Два дні поспіль на паркет виходили спортсмени різних  вікових категорій - «Сеньйори» «Дорослі», «Молодь», «Юніори», «Ювенали», «Бейбі» тощо.  За багато років  «Парад»  набув статусу не просто турніру - фестивалю зі спортивних танців. Організатори -  спортивно-танцювальний Центр „Спорт-Данс” («Школа танців Федорчук») Асоціація спортивного танцю України  за підтримки Групи компаній «ФОКСТРОТ» зібрали не просто змагання – цілий фестиваль!

«Ми прагнули, аби в Україні з’явився танцювальний фестиваль подібний до найкращого світового турніру Блекпул в Англії, де кожен, хто захоплюється танцями - від аматора до професіонала отримав можливість  показати свої успіхи суддям світового масштабу, –  говорить  співорганізатор «Параду надій», тренер «Школи танців Федорчук» Олена Федорчук-Лемішко.

Склад команди рефері вражав титулованістю: 50 суддів оцінювали виступ спортсменів. Джонатан Вілкінс (США), чемпіон світу, переможець найвищого світового турніру - Блекпула в стандартній програмі серед професіоналів; чемпіонка світу з латиноамериканської програми серед професіоналів Біанка Оршіт (Німеччина) та решта титулованих рефері вже не перший рік «судять» учасників «Параду надій». На думку суддів, це один з кращих в Україні турнірів зі спортивно-бальних танців, що відповідає міжнародному рівню. «Дуже складно і водночас  приємно було те, що всі учасники якісно підготовлені, що робить місію «вибрати кращого»  нелегким завданням», - зауважив педагог і суддя у сфері спортивних танців Грехем Освік (Великобританія).

Високим оцінкам суддів раділи переможці фестивалю: близько 300 медалей  вибороли учасники  за 2 дні. Кращими по версії «Параду надій -2017»  були кияни – саме вони забрали більшість нагород фестивалю. Кияни Данило Добровольский та Мальована Анастасія (клуб «Максимум») піднялись на вищу сходинку пєдестала у категорії «Молодь 1» в європейській програмі, а у категорії  Rising Star «молодь-1» кращими стали вихованці столичного клубу «СпортДанс» Крістіан Хілл й Анастасія Лемішко (латина, категорія «молодь»). «Золотими» були «юніори1» в латиноамериканській програмі І Артур Равлик та Маргарита Соломія (Inter-Dance, Київ), а медалі в латиноамериканській програмі в цій категорії вибороли росіяни Дмитро Чечкін та Таїсія Чалбасова (Москва). Двічі піднімалися за медалями Володимир Одінцов та Анастасія Вінокурова з клубу «BIG Dance» (Київ) - кращі у виконанні стандартної програми в категорії Pro Am (в парі професіонал та аматор). А знаменитий кубок «Фокстроту», заснований  у рамках «Параду надій» торговельної мережею «Фокстрот», вибороли вихованці клубу «Фавор» - Дмитро Євтерев та Валерія Дорофей (Київ).

- Те, що український  «Парад надій» виріс до формату танцювального фестивалю типу британського Блекпулу, -  високий  результат ще однієї команди – команди організаторів, - сказав виконавчий директор торгової мережі «Фокстрот» В’ячеслав Поврознік. –  Свій  внесок зробила й наша  компанія, адже бренд вже 15 років разом із «Парадом надій» живить розвиток спортивного танцю в Україні.

Однією з родзтнок «Параду-2017» став флешмоб «Mannequin Challenge» під час колективного віденського вальсу у вечірньому відділенні  25 лютого. Майже півтисячі учасників буквально «застигли» у позах манекенів  - як спортивні пари, так і глядачі на трибунах. «Будемо нерухомими  30 секунд, адже незабаром ювілейний – XXX «Парад надій», - звернулася перед початком флешмобу організатор «Параду» Валентина Федорчук, голова колегії суддів Асоціації спортивних танців України, президент столичної “Школи танців Федорчук”.  А завдяки компанії “Fly Technology” флешмоб зняли з висоти польоту квадрокоптеру, аби незабаром показати  відео на сторінці “Параду надій” у фейсбуці - https://www.facebook.com/ParadNadejd/

Валентина Федорчук, відкриваючи кожне з 6 відділень фестивалю,  невпинно дякувала усім помічникам «Параду надій». У першу чергу, Групі  компаній «ФОКСТРОТ» та її лідерам – Валерію Маковецькому та Геннадію Виходцеву за багаторічну підтримку її фестивальної ідеї. Торговій мережі «Секунда» за подарунки для спортсменів у категоріях «Дорослі» та «Молодь»  та танцевального магазину «Dance me». Інформаційним партнерам -  тижневику «Дзеркало тижня. Україна», всеукраїнській газеті «День», порталу  «Обозреватель» та інформаційному  агентству  «Інтерфакс. Україна».

- Ми пережили зиму, порадувалися «Параду надій», значить все в нашій країні буде добре! - резюмувала Валентина Федорчук, анонсуючи «Парад надій-2018».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter