З якими труднощами стикається початківець вейпер?

14:34, 23 лютого 2017
Вікно
253 0

Незважаючи на те, що куріння електронних сигарет є свої очевидні плюси, це не означає, що початківець вейпер або парильщик, не зіткнеться з труднощами, особливо, на початку свого знайомства з електронним девайсом.

Перша і найпоширеніша проблема полягає в складності вибору електронної сигарети і рідини. Безліч брендів, широкий асортимент моделей, які відрізняються ціною, функціоналом, кількістю пари, зручністю експлуатації, часто стає причиною того, що споживач вибирає не те, що йому потрібно.

Тому свою першу електронну сигарету краще купувати дуже неспішно, вивчивши відгуки та рекомендації. Бажано не економити і придбати щось перевірене іншими парильщиками, так як від першого досвіду буде залежати багато чого. І якщо девайс вас підведе, ви можете порахувати ширяння поганою ідеєю. Подивіться популярні електронні сигарети в магазині bezPepla і постарайтеся визначити свій бюджет. Не купуйте найдешевший «одноразовий» варіант, але і дуже дорогі моделі для новачка можуть не підходити.

До речі, початкові витрати на електронні сигарети також можуть бути високі. Так, в майбутньому ви будете економити на своєму захопленні, якщо порівнювати його з курінням тютюну, але ця економія проявляється на дистанції». Тому будьте готові, що початкові витрати на придбання гарної електронної сигарети і рідин будуть рівні або навіть більше вашого місячного бюджету на звичайні сигарети.

Відчуття від польоту електронної сигарети також можуть відштовхнути новачка. Незважаючи на те, що ширяння менш шкідливо, більш комфортно і приємно, почуття накуренности від ширяння відрізняється від аналогічного почуття після скуренного бичка. Точніше, накуренность може бути за відчуттями менше, навіть якщо використовувати міцну рідина. Вміння курити саме стільки, скільки вам потрібно, приходить з часом. Багато що залежить від правильного вибору рідини і девайса.

З вибором рідини також можуть виникнути труднощі. Розрахувати дозу нікотину відносно просто, а от визначити аромат, оптимальну концентрацію інших компонентом рідини саме у вашому випадку – це вже справа проб і помилок. Варто тим не менш пам'ятати, що слід вибирати тільки перевірені рідини від виробників, які націлені на постійну аудиторію і стежать за якістю продукції.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter