Компанія BDO в Україні і компанія VS Capital успішно об'єднали свої практики, професіоналів, клієнтську базу та досвід для комплексного впровадження консультаційних та інвестиційних послуг з корпоративних фінансів, інвестиційного банківського бізнесу, М&A, залучення інвестицій, кредитів та стратегічного консультування.

Новостворена компанія буде називатися «BDO Корпоративні Фінанси». Фінансово-консалтингова компанія VS Capital була заснована Віталієм Струковим у 2013 році. Сам пан Струков має 20-річний досвід з консультування компаній з M&A, розробці стратегії, зростання капіталізації і залученню фінансування, портфель угод Віталія Струкова в цілому склав близько $2.2 млрд. та вже перевищив 80 успішних угод.

“Я дуже рада цьому об’єднанню експертиз”, коментує Алла Савченко, Президент / Старший партнер компанії BDO в Україні: «Слідуючи глобальній стратегії розвитку, ми вважаємо, що це злиття є не тільки важливим етапом в розширенні присутності міжнародної групи BDO в Україні, а й водночас відповідає на зростаючий попит з боку клієнтів на рішення в області корпоративних фінансів».

«Ми сповнені ентузіазму щодо діяльності під світовим брендом та доступом до іноземних інвесторів", сказав Віталій Струков, керуючий партнер та співзасновник нової компанії. - «BDO Корпоративні Фінанси» відкриває нові можливості для українських клієнтів щодо залучення міжнародних інвестицій і кредитів».

Про компанію BDO  

BDО в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го в світі міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ИТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше. Близько 200 співробітників працює в офісах компанії, розташованих у Києві, Дніпрі, Львові та Одесі.  Фахівці  компанії володіють сертифікатами зразка АССА, СРА, CIMA, CISA, тощо і мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА. BDO в Україні відповідає критеріям постанови № 390 від 4 червня 2015 року, по який залучаються аудиторські фірми до проведення аудиту фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності деяких суб'єктів господарської діяльності державного сектора економіки (перша група). 

BDО International – має більш ніж 1400 офісів в 154 країн світу, загальним обсягом реалізації 7,3 мільярдів доларів США.

Про компанію VSCapital  

VS Capital  – одна із лідируючих фінансово-консалтингових компаній в Україні, що спеціалізуються на транзакціях M&A, залученні фінансування, розробці стратегії і зростанні капіталізації для українських клієнтів.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до Ольги Зеніної, керівника відділу маркетингу BDO Україна ozenina@bdo.ua

Або відвідайте наш новий сайт  www.bdo.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram