Перший житловий комплекс за міжнародними стандартами екологічності та енергоефективності побудують у Києві

11:09, 31 січня 2017
Вікно
310 0

В Україні з’явиться перший житловий комплекс, сертифікований  за міжнародною системою зеленого будівництва BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). ЖК Signature побудують в столиці, на вул. Мечникова, 11А.

Питання енергозбереження в країні сьогодні актуальне на всіх рівнях суспільства: від можновладних кабінетів  до пересічних власників житла. Розроблено та впроваджено державні програми для так званих «теплих» кредитів, що мають зацікавити українців у впровадженні енергоефективних технологій у власних приміщеннях.

У Європі сертифікація за системою екологічного будівництва та використання інноваційних технологій ще на етапі проектування та будівництва багато років є нормою. В Україні лише поодинокі споруди комерційного призначення  мають екологічну сертифікацію та облаштовані з турботою про майбутню економічну експлуатацію.

Першим житловим об’єктом в Україні, що сертифіковано за системою BEEAM стане  ЖК Signature. Впровадження енергоефективних технологій дозволить скоротити витрати на експлуатацію будинку до 35%.

«BREEAM – це в першу чергу турбота про комфорт наших майбутніх мешканців, адже згідно системи зеленого будівництва помешкання повинні бути не лише енергоефективними. Це створення особливого гармонійного простору з дотриманням міжнародних вимог та параметрів, наприклад, якості внутрішнього повітря та води та достатньої  кількісті денного світла», - коментує Володимир Семенцов, директор ТОВ «Е.К. «Сервіс». – Отримання подібної сертифікації - процес складний та відповідальний».

BREEAM – провідний та найпоширеніший у світі метод оцінки екологічної ефективності будівель, що розроблений британською компанією BRE Global.

ЖК Signature отримав попередню оцінку — Very Good.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter